Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kell blogot írni?...

Szatyi94 kérdése:

Hogyan kell blogot írni? Tudtok ajánlani ingyenes blog oldalakat?

Figyelt kérdés
2015. okt. 23. 08:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fogod magad, és elkezded írni. Magyart akarsz, vagy idegen nyelvűt?
2015. okt. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Magyart! Ingyenes oldalt tudsz??
2015. okt. 23. 08:22
 3/15 anonim ***** válasza:

WordPress (www.wordpress.com)

Van hozzá mobil alkalmazás is, kicsit nehezebben megtanulni, de nagyon ajánlom! Inkább az aplikációt használd, mert azzal gyorsabban lehet haladni. Írhatsz rajta magyarul is. Majd küld el légyszi a linket, hogy bejelöljük egymást...

Bologot írni szerintem úgy kell, hogy írod ami jön és jól esik, persze közben vigyázol, hogy ne legyen sértő senki számára az amit írtál. Különben nem tudom, én szépíró vagyok, nem szoktam blogot írni, egyszer írtam régebben naplót, de jellemzően verseket, novellákat, kisregényt írok, és remélem hamarosan a regény is összejön végre.

2015. okt. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

www.eoldal.hu

Nekem ez vált be a legjobban, hiszen a blogom indulásakor még kezdő voltam, de az Eoldalnak hála hamar megtanultam amit kellett, és most, veteránként nem érzem azt, hogy túl dedós lenne. További előnye, hogy mobilbarát,, úgyhogy telefonról is végtelenül egyszerű kezelni. :)

2015. okt. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És amiket küldtél az ingyenes? Köszönöm a válaszokat! Ha lesz akkor küldöm a linket!
2015. okt. 23. 13:03
 6/15 anonim ***** válasza:
A WordPress alapból ingyenes, de vannak továbbfejlesztési lehetőségek amit meg lehet vásárolni hozzá, de az ingyenes alap verzió is elég sok mindent tud, blogíráshoz bőven megfelel, vannak akik komplett honlapot működtetnek ingyenes sablonokkal. [link] A másodikat nem ismerem, azt nem én írtam, de a WordPressben tudok segíteni, eleinte nekem is segítettek benne.
2015. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Windows-os a telóm Lumia 520 azon tudom használni??
2015. okt. 23. 16:13
 8/15 anonim ***** válasza:

blog.hu


Worpresst felejtsd el, nem embernek való... a telefont is felejtsd el, weboldalt nem csinálunk telefonról.

2015. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én ember vagyok, nekem nincs semmi bajom a WordPressel, neked is szeretem csak azért van bajod vele mert az egy amerikai oldal. Megtanulni nem könnyű, azt egyáltalán nem mondtam, hogy félhülyén is meg lehet érteni, kell hozzá egy kicsit gondolkozni ami a mai világban már fáj egyeseknek. Honlapot lehet csinálni akár telefonról is, ami egyébként nem is telefon, hanem egy mini számítógép. Még programozni is lehet róla, sőt, még mobilalkalmazást is csináltam már kizárólag mobil használatával.
2015. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
neked is ***szerintem*** csak azért v
2015. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!