Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van ez gyakran? (többi...

MIKLÓS18 kérdése:

Miért van ez gyakran? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha valaki átlagosnál hamarabb hal meg,olyan betegségben,amiről köztudat,hogy valamilyen káros szenvedély okozza,akkor a halál megtörténte után mindenki siratja,és a visszaemlékező elmélkedésekben minden jót elmondanak róla,de azt nem,hogy gyakorlatilag közvetve mi volt felelős a halálért!én résztvettem 2 éve egy ismerősöm halotti torán teljes családommal,az ismerőst majdhogynem pótcsaládtagként tiszteltük,egyszerre volt túlsúlyos,cukros,hipertóniás,alkoholista,és dohányos,57 évet élt,infarktus vitte el!a gyaászoló rokonainak megemlítettem hogy ne felejtsük el káros szenvedélyeit sem mert azok miatt nem ül itt most-erre szabályszerűen "repültem" a halotti tor helyszínéről,a gyászoló család lakásáról!Melyik fél volt szemtelen,erkölcstelen?

2015. okt. 17. 23:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%
Jó, de ennyi erővel akkor mindenkit lehetne okolni a haláláért, aki nem végelgyengülésben hal meg. Pl. ha egy ismerősöm hobbija a síelés lenne, és meghalna síbalesetben, akkor szerinted mondhatnám a halotti torán, hogy "Mi a fas.znak síelt, miért nem olvasott inkább, magának köszönheti!" :DDD
2015. okt. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem részben igazad van, csak ezt nem épp akkor és ott kellett volna megemliteni...
2015. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Simán megérdemelted, hogy kivágjanak, mint a tisztátalan macskát.
2015. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!