Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kinek mi a keresztneve és...

Kinek mi a keresztneve és hány éves?

Figyelt kérdés
Érdekel, melyik név szerepel majd sokszor. A kort azért kérdezem, hogy melyik évtizedben gyakoriak azok a nevek. Írjatok jó sokan.

2015. okt. 17. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Nem fogsz itt tudni normalis mintat venni,mert lehet,hogy igazibol a legtobb lany Viki adott evbol, de itt egy sincs

2. Ez egy anonim oldal, semmi kozod hozza.

2015. okt. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Végülis nekem elég simán a keresztnév, de aki nem akarja az nem ír. 1.köszi.
2015. okt. 17. 08:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó 14 év statisztikája:

[link]

2015. okt. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1! Kislány, soha ne add ki a nevedet (és egyéb adatodat) az interneten, főleg ne egy milliók által látogatott oldalon. Páran már biztos rádkattoltak facebookon. Mivel bárki beregisztrálhat, lehet olyan veszélyes ez az oldal mint pl. a nagy chat oldalak, ahol már több kislányokra vadászó bűnözőt kapcsoltak le.
2015. okt. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

No igen!

Meg honnét tudod, hogy aki ír ide valamit, az a valóságot írja???

Írhatom én nyugodtan, hogy a nevem Eleonóra vagy éppen Hakapeszikmór, vagy bármit, ki tudja, hogy mi az igazság?


De azért jó szórakozást!! Ja, és éppen 123 éves vagyok!

2015. okt. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!