Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon féltékeny tudok lenni,...

Nagyon féltékeny tudok lenni, ami nem csak engem hanem a páromat is nagyon zavarja, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem igazán tudtam hol feltenni és tőletek várnék tippeket amik segíthetnének nekem abban, hogy ne legyek ennyire féltékeny.

Sokan mondták, hogy önbizalom hiány miatt van (ami lehet) de nem tudok vele mit kezdeni, pszichológushoz kéne járnom ? :(

Egy példa.A párom nem velem csókolózott először(én vele csináltam elsőnek), de a szüzességét én vehettem el. És olykor nagyon tudom magam gyötörni, hogy nem velem csókolózott először. Tudom a féltékenység visszataszító egy "tulajdonság" és változtatni szeretnék rajta.

Kérlek segítsetek nekem

17/f


2015. okt. 16. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez aranyos :)
2015. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A féltékenység betegség, tehát pszichoterapeuta,pszichológus, pszichiáter.
2015. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) (márha jó értelemben értetted,hogy aranyos :c )


Szóval mennem kéne "kezelésre"? :(

2015. okt. 16. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem kicsit beteg... Igen, keress fel vele szakembert, normális ember nem gondol ilyenekre.
2015. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Làtom nem vagyok egyedül :(
2015. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Csak fejben próbáld meg eldönteni. Az is sokmindenen változtathat. Gondolj rá, hogy a te párod, téged szeret, akkor is ha épp egy másik lánnyl beszélget, nem tudom mit szokott csinálni de pl nekem ír kedves leveleket nem neki, ha nem is előszőr de sokszor engem csókolt meg nem mást, nekem csinált pl finom reggelit vagy engem hívott el moziba, nem a szomszédlányt, ezért nincs miért féltékenynek lennem rá, én is beszélgettem már életemben fiúkkal (nemtudom van e nagyon jo diu baratod, aki nem a pasid, csak barat) de ha van akk pl én is szoktam más fiúkkal beszélgetni de őt nem zavarja picit sem, ezért engem sem fog ha mással beszélget, mást csókolt meg először mert legutóbb viszont engem ha-haaa :D
2015. okt. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Utolsó komis vagyok



Ezt nem a saját nevemben mondtam, amit írtam, hanem a tiédben, hogy erre gondolj ha féltékeny leszel

2015. okt. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!