Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is nehezen kezeli a...

Más is nehezen kezeli a hirtelen jött jólétet?

Figyelt kérdés

Itt most nem arra kell gondolni, hogy luxus villànk van a Kanári szigeteken, ès limuzinnal jàrok mèg a kisboltba is, hanem arra, hogy ahhoz az életszínvonalhoz képest, amiben felnöttem, nem kicsit sikerült szintet lépni.

Hogy hogyan, azt most nem írom le, de nincs benne aemmi illegális.

A lényeg viszont, hogy 2-3 hónapja már, de nem bírom megszokni, feje tetejére állt a világom.

Akiket eddig gazdagnak hittem, irigyeltem és csodàltam, azok most velem vannak egy szinten. Ennek következtében komplett összezavarodtam.

Nem tudok normálisan bànni a pénzzel, mert nem tanultam meg. Fogalmam sincs, mit mennyiért reális venni.

Azok a lányok, akiket mintegy istennönek tekintettem korábban a ruháik, pénzük miatt, kiderült, hogy ugyanolyan emberek, mint én, és így, hogy most már nem kell öket csodálni, furán érzem magam


L


2015. okt. 7. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj a jólét miatt, majd elmúlik!
2015. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ohó, ez még csak a kezdet. Most egy picit el fog veled szaladni a ló, összevásárolsz mindent szart, csak mert régen vágytál rá... aztán a drága cuccaiddal bevonzod a kölcsönkérőket, az összes rokon, barát, távoli ismerős meg fog találni a sirámaival, hogy adj nekik pár százezertől hárommillióg valamennyit, mert... itt jön valami szívszaggató történet. Előre szólok, hogy ha nem adsz, akkor te leszel a beképzelt, újgazdag szar, ha adsz, akkor viszont soha többet nem látod őket és amikor rákérdezel, hogy így 3 év múltán mégis nem kellene-e megkezdeni az 1 évre adott kölcsön visszafizetését, akkor megint csak te leszel a fent említett 💩. Ezután lassan lehiggadsz, megtanulsz nemet mondani, megtanulod kiszűrni a pénzéhes embereket, illetve a saját szemedben is jelentőségét veszti a luxus, ott fog porosodni az összes felsőkategóriás cucc a szekrény mélyén. Az egyetlen jó dolog, amit megtartasz, az az autód lesz. Hosszú és fájdalmas folyamat áll előtted, de túl fogod élni és a végére te magad is a helyiértékén fogod kezelni a pénzt, még jobban is, mint "szegény" korodban. Sok sikert.
2015. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Látszik vége a sulinek, máris jönnek a tini álmodozós kérdések:)

Csak tudnám mi a jó ebben.

2015. okt. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnállak. Rossz lehet neked...
2015. okt. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!