Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Meghívtak hogy menjek bulizni de nem voltam még és nem is vonz már maga a buli gondolata sem. Viszont érdekel hogy milyen lehet,de nem vagyok az a piálós. Nem mondtam se igent se nemet. Szerintetek mit tegyek?
2015. okt. 5. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert egy buli csak a piáról szólhat? Miért nem mersz nemet mondani, ha te nem akarsz inni? Legyen már ennyi bátorság benned!
2015. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1: Aki meghívott azoknak pont az a céljuk hogy sokat igyanak. Se igen nem mondtam se nemet,és nem azért mert nem merek nemet mondani,hanem mert igy is furának tartanak hogy nem olyan vagyok mint az átlag. Egyedül meg egyre kevésbé bírom.
2015. okt. 5. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:
nézd meg az "igenembert" :)
2015. okt. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki, ha jó ismerősök fel fogják fogni hogy nem kérsz piát, vagy ha nem, fogd arra hogy nagyon nem bírod és rosszul vagy ha iszol.
2015. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!