Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Gimitől kezdve egyre jobban benne voltam a társasági életben, és sok helyről voltak barátaim is, azonban ezek különböző társaságokból voltak és nem teljesen bírták egymást. Nem tekintettem magam egyik társaságba se illőnek, mert mindig másodiknak éreztem magam (az hogy ez mennyire megalapozott, azt nehéz eldönteni), ezért sokszor vacilláltam emberek között. Ennek a vége az lett, hogy most kb. mindenkivel összevesztem és kiderült pár emberről hogy tényleg fontosnak tartottak engem, barátnak, de ezt sokszor én nem érzékeltem, most viszont bánhatom az egészet. Ilyenkor mit tudok tenni? Vagy hogy "mentsem" meg a barátságokat? Szorongok nagyon emiatt, ezt lehet a környezet nem veszi észre. Fentarthatóak a barátságok akkor is ha nem bírják elviselni egymást ezek az emberek, vagy érdemes akkor inkább egy társasághoz csapódni?


19/F


2015. jún. 24. 01:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ mért nem jönnek ki egymással. Hogyha ennek nincsen semmi mélyebb oka, csupán túl különbözőek akkor akár azt is teheted, hogy külön-külön találkozol velük, elvégre nem muszáj nektek mindig együtt lenni. Nálam például volt már olyan, hogy az egyik barátom kedvelt valakit, de én meg nem, vagy fordítva, azonban ez nem hátráltatta a barátságunkat, hogy tudom mért lenne ez probléma a tiédnél. Viszont ha emögött mélyebb ok is van, akkor talán az lenne a legjobb, ha megpróbálod megbeszélni a dolgokat velük, és ráveszed a barátaidat, hogy ők is beszéljenek erről.

Röviden, ez az egész arról szól, hogy a különböző baráti társaságaidból mért nem bírják egymást, és hogy ez mennyire súlyos-e. Ahogyan azon is, hogy te mit érzel ezzel az egésszel kapcsolatban.

2015. jún. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!