Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire lehet gazdag ez a fiú?

Mennyire lehet gazdag ez a fiú?

Figyelt kérdés
Egyetemi évfolyamtársamról van szó, de nem nagyon ismerem, csak annyit tudok róla, hogy Budán a XII. kerületben kertes házban lakik(ami az egyik legjobb környék), szeret jókat enni, suli után többször láttam hogy egy haverjával ilyen elegáns étterembe ment ebédelni, sokat utazik, évente párszor ki is rak ilyen utazós képeket közösségi oldalra, több ilyen egzotikus helyre elutazott már(pl. Panamába, Thaiföldre), meg Európán belül is sok helyre, meg síelős képei is vannak, szóval tud élni. Viszont öltözködésben teljesen átlagos ruhákat hord, a telefonja is ilyen régifajta nem okos telefon, tömegközlekedéssel jár suliba, szóval így ránézésre teljesen átlagos figurának tűnik, semmi kirívó nincsen rajta.

2015. okt. 5. 12:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem normális arc lehet, mert nem olyan hülyeségekre költi a pénzt, mint új telefon minden hónapban, meg fölösleges ruhák, hanem utazik és megismeri a világot. Jó arc lehet, valószínűleg azért zárkózott, mert nem akarja hogy a pénzéért legyenek barátai. Nem neked való társaság, kérdező.
2015. okt. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
ne vacakolj: nekiszegezed: mondd, csak mennyire vagytok gazdagok? milyen a vagyoni helyzetetek? és a megfelel az elvárásaidnak, kérd meg a kezét.
2015. okt. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom egy normális fiatal, aki nem külsőségekkel villog. Inkább utazik, világot lát, gondolom ez a típus az ottani kultúrára is kiváncsi nem csak a hasát sütetia tengerparton. Azért aki gazdag még lehet normális értékrendű és nem egy villogós hülyegyerek. Inkább kellene ilyen pasi, mint full kocsi, menő telefon (már akinek az menő, ha újabb telefon van), új ruhák havonta.
2015. okt. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

12: :D


Tényleg fura mánia. Ugyanis közöd hozzá semmi. Nekem sincs a kolleganő sem a szomszéd, se senki anyagi helyzetéhez. Mindaddig míg nem vagy együtt valakivel vagy nem kér tanácsot anyagi ügyekben addig semmi közünk hozzá. Amúgy sem leszel semmilyen információtól okosabb, mert ő utazásra költi ami van (egyébként ismerős kb. annyiból utazta végig ázsiát mint amennyiből más egy repjegyet vesz, tehát abból se tudsz sok tanulságot leszűrni), másnak meg esetleg bor gyűjteménye van, amiről soha nem beszél, közben meg halál csórónak látszik, ismerek olyat is, aki ül a millióin és azt nézi melyik közértben olcsóbb a kóla, de olyat is hallottam, aki az adózatlan jövedelméből a 10 éves mercit turbózta fel annyiért, hogy közel annyit ér mint egy 2-3 éves. Van aki kevés pénzből is viszonylag jól él és van akinek a sok is egy pillanat alatt folyik ki a kezéből, mintha sose lett volna, szóval szerintem tök mindegy, mennyi az annyi.


Nem lehet megmondani mennyire gazdag a fiú. Én az albérletem erkélyéről (aminek a bérleti díja ugyanannyi, mint egy 5-8 nm-el nagyobb VIII. kerületinek, tehát gondolkodhatsz az anyagi helyzetemen :-P) egy XII. kerületi kertes házra látok, amiben 6 család lakik. Ha ott laknék biztos nem azt mondanám, hogy XII. kerületi lakás, hanem hogy XII. kerületi kertes ház... tehát még ez sem mérvadó az anyagi helyzet kiderítésére.

Remélem kellőképpen összezavartalak :-P


Ja.. és nem csodálom, hogy nem lehet sok mindent kiszedni belőle.. ő talán tudja, hogy az ember nem attól átlagos, vagy nem átlagos, hogy apuka mennyit keres, hanem hogy ő majd mit fog elérni az életben.

2015. okt. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
11.:) teljesen igazad van:)
2015. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Az hogy kertes házban lakik, onnan tudom, hogy megkérdeztem tőle, és arra mondta hogy igen.
2015. okt. 5. 14:29
 17/21 anonim ***** válasza:
A hatlakásos is kertes ház. Egy óriási ház, vagyis luxusvilla volt valamikor és most társasház. Minden lakása minimum 80-100 nm-es lehet. Ettől még kertes ház, de nem olyan az értéke, mintha ők laknának csak benne. öööö izé... ha ezt nem érted akkor hogy tudod saccolni az anyagi helyzetét?????
2015. okt. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Erre így nem merek rákérdezni, mert mint feljebb is írták nem tartozik rám.
2015. okt. 5. 14:45
 19/21 anonim válasza:
akkor egyszerűen csak ne foglalkoztasson :) nem rosszbol írom.
2015. okt. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Elég pénzesnek tűnik viszont úgy tűnik van esze és nem szórja el olyanra amit 10-ed annyiért is megkap (Gucci táska meg franctudja milyen röhej drága márka).
2015. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!