Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyit bulizol?

Mennyit bulizol?

Figyelt kérdés
Havi/ fel eves/ eves atlagban. Mennyit koltesz el altalaban a belepon (ha van) kivul? Tobbre lenne igenyed, regen tobbet/ kevesebbet jartal?

#szórakozás #party #buli #buli koltseg
2015. okt. 2. 23:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mi számít bulinak? Kocsmákba kb. heti ötször járok, de legtöbbször csak nap közen pár órára ülünk be. Rendes későig tartó masszív ivászat általában heti kétszer van. Diszkóba kb. havonta egyszer megyek. Koncertekre sajnos kb. csak fél évente egyszer. Járnék többször is, de a barátaim közül senkinek nincs hasonló zenei ízlése mint nekem. Nagyon változó mennyit költök. Van, hogy csak ezret, van, hogy ötezret. Függ attól is, hogy csak piálok, vagy eszek is valamit, vagy kell -e cigit vennem aznapra.

Elégedett vagyok ezzel így, pont jó, kivéve a koncertek, oda sokkal többször mennék szívem szerint, de hát az az egyetlen ahova nincs kikkel.

2015. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

soha nem voltam bulin pedig jo szeles az ismeretsegi korom. a barataimnak sem volt meg bulijuk :D nekunk ez igy jo egymashoz eljarunk a buli nem a mi vilagunk.

15 l

2015. okt. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!