Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyit bulizol?

Mennyit bulizol?

Figyelt kérdés
Havi/ fel eves/ eves atlagban. Mennyit koltesz el altalaban a belepon (ha van) kivul? Tobbre lenne igenyed, regen tobbet/ kevesebbet jartal?

#szórakozás #party #buli #buli koltseg
2015. okt. 2. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Évente 1, nagyon max 2.

2000 ft-nál többet nem költök, nem vagyok bulizós típus.

2015. okt. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lemaradt: 19F

1. válaszoló voltam.

2015. okt. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
havonta 1 buli mindenképp. igyekszem valami korlátlan piás helyre menni, és akkor fix összegért, 2-3 ezerért iszok, mert sajnos amúgy elmegy 10-20k...hely jellegétől függően. sajnos ha bulizok van bennem ez az "igyunk amíg van miből" többre nincs igényem, amúgy kő kemény tnaulás, munka megy, úgyhogy nem is nagyon fér bele, de ez a havi egyszer "négykézlábig" kell ahhoz, hogy tudjam hozni a teljesítményt minden téren. 20/F
2015. okt. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam bulizni, unalmas számomra.
2015. okt. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:) koszonom a valaszokat.
2015. okt. 2. 23:47
 6/12 opened paradise ***** válasza:
100%

Én max lány miatt iszom,nem szoktam így bulizni...

20/F

2015. okt. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Évente 1 vagy nulla.(utoljára szilveszterkor)


19/L.

2015. okt. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi a buli? Fizetos helyre elmenni pl discoba az igen ritka, kb evi 1-2. De haverokkal leulni inni vagy csak dumalni meg hasonlok az heti 3-4. Ez nem azt jelenti, hogy olyankor mindig csatakreszegek vagyunk. Heti szinten max 2-3000 megy el igy, de abba benne van egy kaja ara vagy ha mi fozunk, stb. Bar kolis vagyok szoval ez talan megmagyarazza a gyakorisagot.
2015. okt. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Legszívesebben minden héten mennék ha tehetném, de ugye tanulás miatt nem mindig érek rá, barátok se mindig érnek rá. Most, hogy elkezdődött a suli nagyon korlátoz mindenben, de azért igyekszem havi egy bulit besűríteni valahogy, hogy kiereszthessem a fáradt gőzt.Egyébként leginkább a belépőre szoktam csak pénzt költeni, a piát általában közösen vesszük szóval nem kell olyan sokat beleadni. 17/l
2015. okt. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha bulizás alatt a disco-t érted akkor nagyon keveset. Évente 1-2 alkalommal elmegyek, de nem szeretem annyira. Drága, meg nagyképű emberek járnak oda.

Kocsmázni minden hétvégén járok, ilyenkor 2000 körüli összeg megy el. Házibulikba is viszonylag gyakran szoktam menni, ha van valami ismerősömnél, mindig megyek, mert azt nagyon bírom. Oda általában 2-3000 forint értékben viszek egy üveg rövidet, vagy sört.

Koncertekre is elég gyakran járok, amikor csak tehetem, elmegyek egyre. A belépőn kívül előtte szoktunk kocsmázni.

Ezen kívül nyaranta fesztiválozni is sokat szoktam. Az mind közül a kedvenc szórakozási módom. Ott elég sok pénzt elverek általában, de totál megéri.

2015. okt. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!