Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy "utálom...

Miért van az, hogy "utálom őket", de szeretném ha lenne barátnőm? (Történrt lent. ) 14/F

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm októberben, és ő dobott egy rohadt felesleges okkal, de havonta 4 pasija van a mai napig. Szóval r*b*nc... Aztán nyár előtt kiránduláson egy csajjal puszilgattuk egymást egész úton, egymásra dőlve aludtunk meg ilyenek, de ez csak barátságból. Nyár végén taliztam 3 csajjal de akkor sem volt semmi. Miért érzem azt, hogy mindenki r*b*nc és hogy utálom őket, de még is szeretnék barátnőt? Pesti vagyok... Itt minden suliba csak ilyenek járnak.. :/ Tudtommal egyik sem utál az osztályból. Normálisan élem a társadalmi életet, szóval semmi depi vagy valami más. De ezek kikészítenek.. (Ja és átlagosan viselkedek mindenhol, 3-as átlagom van, nem vagyok stréber:D)

2015. szept. 29. 11:33
 1/10 A kérdező kommentje:
(Telóról írtam, bocsi a hibákért.)
2015. szept. 29. 11:34
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Inkább tanulj többet :) 3-as átlag elég rossz ilyen fiatalon.

Nem kell még feltétlenül barátnő, nagyon fiatal vagy. Majd lesz, csak ne akard görcsösen. Foglald el magad és majd jönni fog, ha nem is számítasz rá.

2015. szept. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Aki ilyen görcsösen kapkod utána, annak nem lesz 24 évesen sem. Az erőlködést valahogy messziről kiszagolják a csajok. Nyugodj le, legyél türelmesebb.
2015. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te is úgy viselkedsz, mint azok a r_bancok. Magadat is utáld akkor.
2015. szept. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A hármas átlag nem menő, hiába szántad annak.
2015. szept. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem menőzésből írtam le, csak azt írtam le ami igaz, és hogy nem azért utálom őket mert ők cseszegetnétek a stréberségem miatt. Ezért írtam azt le, hogy 3-as az átlagom. Alapból rosszul írtam le, mert csak eddig volt 3-as, a továbbtanulás miatt nagyon elkezdtem az egészet keményen.

Nem úgy írtam le, hogy most azonnal szeretnék, csak mivel a leírt történet elején ami volt, hogy azzal a kettő csajjal mik voltak, akkor ugye "megutáltam" az összes csajt, de közben pedig SZERETTEM VOLNA, HA LENNE barátnőm. Nem az hogy egyből most azonnal stb stb..

2015. szept. 29. 15:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert összevisszán működnek a hormonjaid,és a személyiséged is kialakulóban van. Legyél türelmes magadhoz,jó alapról indulsz.
2015. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot:)
2015. szept. 29. 16:29
 9/10 anonim ***** válasza:
14 évesen még ne aludjál lánnyal úgy, hogy egymáson feküdtök. Még kamasz vagy, azért vannak ilyen ambivalens érzelmeid. Ha egy lányról úgy gondolod, hogy ri anc, akkor nyugodtan mondd meg neki: nem szeretem, ha egy lány felkínálja magát. De nemcsak én, egyik más fiú sem szereti. Talán akkor a lányok, akik a környezetedben vannak, elgondolkodnak kicsit magukról. - Szóval az természetes, hogy lányokkal szeretnél lenni, de azért még várjál, és főleg várjál egy olyanra, akivel megérdemlitek egymást, mert biztos vannak rendes, szolid lányok is.
2015. szept. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Semmi "szexualitás"-al kapcsolatos dolog nem volt, max annyi hogy volt csók sokszor. Igazából más nem és én nem is akarok többet. Most fogok menni egy elég jó suliba, szóval remélem ott lesz normális. Köszi neked is:)
2015. szept. 30. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!