Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vajon mi van ezzel a fiúval?

Vajon mi van ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés

Iszonyú ritkán beszélünk (mondjuk félévente egyszer), de ha igen, akkor az elég jó. Ő minden ilyen beszélgetésünkre emlékszik (olyanra is, ami két éve volt), és időnként mondja is, hogy mennyire jók ezek. Gyakran dicsér engem, de mondjuk inkább belső tulajdonságaimat, a külsőmet soha. Mostanában gyakrabban megszólít egy-két poén erejére, és nemrég volt megint egy ilyen komolyabb beszélgetésünk, amire szintén mondta már azóta, hogy milyen jó volt.

Én most úgy vagyok vele, hogy egyszerűen szimpatikus, de kicsit félő, hogy ha ez így megy tovább még egy darabig, akkor belezúgok. :)

Verjem ki a fejemből, vagy próbáljak meg tenni valamit az ügy érdekében? És ha igen, mit tehetnék?


2015. szept. 22. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg tenni valamit! :D
2015. szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Már belezúgtál hisz rajta gondolkodol:)
2015. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mondjuk keresd te is őt néha ,ne csak azt várd h ő keressen...
2015. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Zúgj bele! :-)
2015. szept. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Írj életkorokat is. Mennyi idősek vagytok te / ő ?
2015. okt. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindketten 18.
2015. okt. 9. 18:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Miközben filozol rajta, ugye észben tartod azt is, hogy az a fiú korosztály jellemzően kalandot keres, és nem véglegeset? Ha úgy neked biztosan nem jó, felejtsd el. Ha úgy is el tudod fogadni, egy darab frontális támadással fektesd kétvállra :) Aztán menet közben akár szerencséd is lehet.
2015. okt. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Huhh, hát azért mindig órákon át beszélgettünk, amikből azért nagyon egyértelműen kiderült, hogy egyáltalán nem csak kalandra-vágyós fajta.

Persze tudom, ez ilyen nagyon naiv tinilányosan hangzik, de én ettől az egytől komolyan nem tartok.

2015. okt. 10. 18:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg naívan tinilányos, de ha eldöntötted, akkor eldöntötted. Állj neki incselkedni vele, mondjuk folyamatosan mindig egy leheletnyivel még szégyentelenebbül :)
2015. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Bár szerintem ez az általánosítás is már túlzó. A korombeli ismerőseim közül a párok nagyja azért nem csak lötyög. Viszonylag sokakat ismerek, akik már több, mint 1 éve együtt vannak, és persze, ez azért még nem olyan nagyon sok, de szerintem azért kalandnak kicsit hosszú. :)

2015. okt. 10. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!