Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt vajon azzal a fiúval?

Mi volt vajon azzal a fiúval?

Figyelt kérdés

Utaztam vonaton és egy cigányfiú a vonaton a másik oldalba mellettem űlt,egyszer csak rám nézett a fiú és kérdezte,hogy most következik x,y ? Szal a falu nevét. Mondtam igen. De végig olyan meresztett szemmel nézett ,mintha valamit akart volna velem.


A furcsa az volt,hogy mikor leszállt ,amúgy én is ott szálltam le,a fiú nagyon tudta a járást,tudta szerintem nagyon jól,hogy mi következik,amikor leszállt és ment az utcán csak két embernek köszönt,szal látszott rajta ,hogy nagyon otthon volt. Úgyhogy szórakozhatott csak velem,még most is foglalkoztat a dolog. Miért szórakozott,meg miért nézett annyira. Lehet meleg volt és valahogy szóba akart velem elegyedni,hogy megerőszakoljon vagy mi?



2015. máj. 27. 21:32
 1/1 anonim válasza:
Szerintem bejöttél neki és szóba akart elegyedni veled. Hogy megkérdezte a falu nevét az azért lehet,mert lehet hogy mégse mert konkrétan beszélniveled,de már megszólított így mondania kellett valamit...
2015. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!