Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ismerek látásból 4 testvért,...

Ismerek látásból 4 testvért, akiknek 1100,1200,1500 és 1800 ismerősük van facebook-on. Mit gondoltok arról, ha vkinek ennyi ismerőse van?

Figyelt kérdés
Ráadásul nem tinik,a koruk : 40,36,33,28 év. (nem tartozik a származás a témához, de egyébként zsidók és ismernek menő zsidó embereket - pl. Mautner Zsófi..stb., talán ez is benne van a dologban , amellett, hogy biztosan nyitott, barátkozós típusok). De akkor is, nem fura ez ? Tegnapelőtt kíváncsiságból bejelöltem mind a négyet , de érdekes mód egyik se igazolt vissza.
2015. szept. 19. 00:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Molnár Krisztiánnak pedig 10000 feliratkozója van Youtube-on. Na és?:D
2015. szept. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyűjtögetők...de a valóságban szerintem 100-at se ismernek közülük xD
2015. szept. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagy az Isten állatkertje...
2015. szept. 19. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan ismerősöm akinek 2500 a másiknak meg 4900 ismerőse van..


Nem hiszem, hogy mind ismernék őket :D

Sőt azt sem hiszem, hogy boldogabbak ennyi ismerőssel.

2015. szept. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lesz@rom, kinek hány ismerőse van a facebookon, és fogalmam sincs, ki az a Mautner Zsófi.

Amúgy meg nem minden az aminek látszik, nekem van egy lányismerősöm, akinek 5000 ismerőse van, mivel bejelölt több ezer vadidegen indiai meg kínai fickót, akik most őrá izgulnak, minden nyamvadt pózolós képét legalább 500an lájkolják.

2015. szept. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én csak egy nőt ismertem, akinek 5000. Az konkrétaan beképzelt volt a "szerény maradtam a hírnevem" ellenére. Ez a hírnév amúgy nem országos, de hátjó legyen.


Másik csávónak 3700, aki senki, csak a városban él.


Egyik nap bejelölt, én meg elutasítottam, nem véletlenül töröltem anno.


Az ilyen sok ismerősösa egyének nem izgatnak barátkozás szintjén, mert túlzásnak tartom, attól félek, defektjük van, aztán ehet, tévedek.


Vendéglátós vállalkozó, riporter, stb munkájúnak elhiszem, hogy van sok...csak nem értem azt se, miért engednek mindenkinek belátást...

2015. szept. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindig is a városodban éltek? Mert én négyszer költöztem, mindenhol barátkoztam az emberekkel, és nyilván nem töröltem senkit a "régiek" közül.

De ha belegondolsz, akár az általános/középiskolás/egyetemista ismerőseik is lehetnek összeadva ennyien... Nem értem, mi ebbe a fura.

Sosem nézem meg, ki

2015. szept. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te az ismerősük vagy annak dacára, hogy látásból ismered őket?
2015. szept. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!