Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért akarok mindenkinek...

Miért akarok mindenkinek mmegfelelni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy viszonylag nehezen barátkozom... Az osztályban van pár 'menő' és ha az én barátnőim közül valaki jóban van velük, akkor azt érzem, hogy ki vagyok rekesztve. Éppen ezért, én is próbálok barátkozni több/kevesebb (inkább az utóbbi) sikerrel...Szeretnék én is mindenkivel olyan jóban lenni, mint mások, de ez már megőrjít! Mellesleg enyhén szocfóbiás vagyok. :/ 15/L

2015. szept. 8. 19:10
 1/2 anonim válasza:
ennek lehet az oka az említett szociofóbia, ajánlom, hogy próbáld meg vmivel növelni az önbizalmad, így idővel job lehet...
2015. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mikor a barátnőid másokkal vannak, menj oda Te is és próbálj bekapcsolódni a beszélgetésbe. Ha sikerül néhány szót szólni az eddig "ismeretlen" osztálytársaid felé is, akkor felbátorodsz és máskor akár a barátnőid és szorongás nélkül is beszélgetni velük.

Csak próbálj nyitni feléjük. Szerintem kellemesen fogsz csalódni, mert nem hiszem, hogy bunkón fogadnák a közeledésed. Sok sikert! :)

2015. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!