Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Számotokra mikor nyűgös,...

Számotokra mikor nyűgös, zavaró valakivel a beszélgetés?

Figyelt kérdés
Milyen dolgokat viseltek nehezen egy beszélgetőtársban?
2015. júl. 22. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor nem beszél magáról de elvárja,hogy én meséljek. Vagy amikor egyszer csak kifogyunk a témából. Vagy épp kellemetlen helyzetben kerül valamelyikünk.
2015. júl. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hogyha folyton káromkodik,vagy motyog vagy idegesen beszél
2015. júl. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Folyton csak magáról beszél, utalgat arra, hogy ő milyen egy jani, mindent elismétel 10-szer, lassan beszél, mintha fogyatékos lennék, folyamatosan nyafog az életéről, de arra nem képes, hogy megkérdezze velem mi van, kibeszél nekem valakit, de akit kibeszél, annak semmit nem mond, túl sokat káromkodik, értelmetlenséget beszél (csak összerak pár szót, és kiköpi), nem figyel arra, amit mondok, megsértődik, ha a felsoroltak miatt szólok neki, és a többi... Rengeteg dolog irritáló lehet egy beszélgetés alatt.
2015. júl. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem az "über"emberek zavarnak. Szóval van egy olyan típus akinek ha mondasz valamit,bármit azt egyből überelni próbálja. Pl vettem egy telót, neki jobb van mert az nyolcmagos, mentem nyaralni horvátokhoz, ő Usa-ban volt, van egy 180 lovas kocsim,neki régen 300 lovas volt csak eladta,vettem bármit ,kérdi mennyi volt, mondom 15ezer, óó de hülye vagy én tudok 10 ért is..
2015. júl. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha olyat mond, amit már hallottam máskor.
2015. júl. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Zavarnak a:


1. A korábban említett überemberek.

2. Ha valaki megkérdezi hogy vagyok, válaszolok hogy egész jól, és te? S a válasz egy 45 perces élettörténet arról hogy miről mit gondol, mikor mit csinál, a nagyanyja milyen lekvárt főz, és a lekvárban a gyümölcsmag milyen politikai és vallási nézettel rendelkezik.

2015. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem a téma zavaró, hanem az, ha velem egy kaliberű személlyel kell "érdekes" dolgokról beszélgetnem.
2015. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor hulla fáradt vagyok, nekem is megvan a magam baja, es figyelme kívül hagy mindent, es a saját hülyeségei el traktál.
2015. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!