Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akad itt valaki, aki előreláth...

Akad itt valaki, aki előreláthatólag részt fog venni nyáron a mezőtúri East Fest fesztiválon?

Figyelt kérdés

Én jelenleg eléggé őrlődök ezen a kérdésen, mert már hívnak, hogy menjek el mind a négy napra sátorozni, viszont a koncertek közül csak a Depresszió, a Road és a Tankcsapda az, amin lenne társam, mert csak egy olyan barátom van, aki ugyanúgy hallgatja és szereti ezeket a bandákat, mint én. Holott ez az idei East Fest kész aranybánya, lesz Junkies, Kowalsky meg a Vega, Alvin és a mókusok, Fish!, viszont ezekre nem tudnék kivel elmenni, abban szerintem meg mind egyetérthetünk, hogy egyedül koncertezni unalmas.

Ezért kérdezem, hogy lesz -e valaki, aki ott lesz és ugyanezek a bandák vonzzák, és ha igen, akkor benne lenne -e egy kis összeröffenésben, koncertezésben, haverkodásban? :)



2015. márc. 1. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megyek, bár a felsorolt zenekarok közül a Kowalsky meg az Alvin ami érdekel.
2015. márc. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Még szép hogy.. Alig várjuk a haverokkal :DD igazabó amit írtál mind bejön nekünk is.. ha kell akkor fuvart is vállalok. :D
2015. ápr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én is nagyon szeretnék menni, lány vagyok, barátnőmmel tervezzük, hogy mennénk, de ha neki nem lesz annyi pénze, akkor nem tudom kivel fogok menni, pedig nem hagynám ezt ki.

Sátorozással kapcsolatban van valakinek valami tapasztalata?

2015. máj. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Örülök, hogy írtál :)

Nos, az a nagy helyzet, hogy mi valószínűleg mégse megyünk ki mind az összes napra (nagyrészt azért, mert nincs meg hozzá a megfelelő anyagi hátterünk), de egyre mindenképpen ki fogunk látogatni, és az valószínűleg az utolsó nap lesz.

Nem tudom, hogy azóta neked, hogy alakult az ezzel kapcsolatos helyzeted, de ha te ki tudsz menni sátorozni a barátnőddel, akkor ha az összes napon nem is, de az utolsón simán összefuthatunk :) Ha van igényed/igényetek rá, akkor a Tankcsapda koncerten is együtt rophatjuk :D

Várom a válaszod :)

2015. máj. 16. 18:56
 5/6 A kérdező kommentje:
Jajj, ez üzenetbe ment volna :D Na mindegy, végülis minden kedves kommentelőre vonatkozik :D
2015. máj. 16. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Sátorozással kapcsolatban csak annyit, hogy az adja meg az igazi fesztivál feelinget csak jó helyre kell felverni... :D

Meg fesztivál egy napra nem éri meg, túl drága a bérlethez képest a napijegy, de ilyen kisebb kaliberű fesztivál 25-30e körül simán kijön bérlettel együtt szóval nem olyan vészes. :D

2015. máj. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!