Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen egy fesztivál? Aki...

Milyen egy fesztivál? Aki volt már nevesebb fesztiválon, az leírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Tehát nem ilyen falunapokra gondolok, hanem mondjuk egy Sziget VOLT Sound kaliberű fesztiválra. Érdemes elmenni? Milyen ott lenni?
2014. júl. 30. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Voltam minden már egyszer-egyszer. Szigeten, idén a VOLT-on, Efottra nem szoktam járni, mert mindig vidéken van. Vidékiek közül voltam a Soundon és a SZIN-en.


Én szeretem, nem szoktam hetekre menni (vagyis de, csak nem alszunk ott a helyszínen), finom a lángos, jó a sör, jók a zenék, jó a hangulat. Mi kell még?:)


Szerintem nagyon érdemes!!!


26l

2014. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Rockmaratonon voltam majdnem végig (hétfőtől szombatig, a vasárnapot már kihagytuk). Sok a vicces, érdekes ember, drága minden kaja meg pia,de jó móka megkeresni a környéken a megfizethető árú boltokat :D Sok program is van, csak akkor van gond ha szabadtéren rendezik és esik (mint nálunk). Biztosítanak sátorhelyet, fürdési lehetőséget. Igazából kell egy fajta rugalmas mentalitás ahhoz, hogy ezt tudd élvezni (no meg sok alkohol), meg nem árt ha barátkozós típus vagy. Minden fesztivál más és más hangulatú, én még reggae feszten voltam (igaz csak 1 napot), de ott teljesen más volt teázgatni, vízipipázgatni meg táncikálni a zenére, mint Rockmaratonon vedelni a kannást meg tombolni az Akelára :D
2014. júl. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szigeten voltam kétszer is. Elmentem egyedül, megnéztem az engem érdeklő koncerteket, nagy élmény volt még úgy is hogy közbe rosszul lettem a tömegben és ki kellett húzni engem. Mivel hazajutni nem tudtam már ott maradtam éjjel... ismerkedtem, franc se tudja ki a srác akivel együtt feküdtünk hullafáradtan a fűben és beszélgettünk, söröztünk, kicsit aludtunk is.

Érdekes volt, tetszett... azért társasággal biztos még jobb.

2014. júl. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!