Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » SOS SEGITSEGRE LENNE SZUKSEGEM...

SOS SEGITSEGRE LENNE SZUKSEGEM! 15 LANY az a problemam, hogy nem tudom eldonteni hogy ez apakomplexus e vagy tarsfuggoseg vagymi?

Figyelt kérdés
Szoval. Sokszor van az, hogy idosebb ferfiak mellett jolerzem magam (NEM SZEXUALIS ERTELEMBEN) csak hogy megnyugtat ha mellettem van de pl nemis ismerem tehat buszon leul mellem es azis joerzes. Es az normalis ha nekem tetszenek huszon x eves ferfiak? a szuleim mar regebben elvaltak de anyanak lett uj baratja es pl neki mindig ugy mondom ha jo jegyet kaptam meg jolesik ha torodik velem. Ez apakomplexus? KERLEK AKI IR AZT NORMALIST VALASZT! koszi elore is

2015. jan. 27. 21:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán a törődés hiányzik a érfi részéről, mindegy hogy apa vagy barát. Az pedig hogy 15 évesen a 20-asokhoz vonzódsz normális, mivel a fiúk később érnek. Attól föggetlenül viszonyt még ne kezdj egy 20onévessel. Az nem baj ha jól érzed magad a közelükben. Idősebb idegen pasikkal meg vigyázz, mert még nem vagy elég tapasztalt ahhoz, hogy ne tudjanak neked bajt okozni ha észreveszik, hogy jól érzed magad velük.
2015. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a valaszokat:)
2015. jan. 31. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!