Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » SOS SEGITSEGRE LENNE SZUKSEGEM...

SOS SEGITSEGRE LENNE SZUKSEGEM! 15 LANY az a problemam, hogy nem tudom eldonteni hogy ez apakomplexus e vagy tarsfuggoseg vagymi?

Figyelt kérdés
Szoval. Sokszor van az, hogy idosebb ferfiak mellett jolerzem magam (NEM SZEXUALIS ERTELEMBEN) csak hogy megnyugtat ha mellettem van de pl nemis ismerem tehat buszon leul mellem es azis joerzes. Es az normalis ha nekem tetszenek huszon x eves ferfiak? a szuleim mar regebben elvaltak de anyanak lett uj baratja es pl neki mindig ugy mondom ha jo jegyet kaptam meg jolesik ha torodik velem. Ez apakomplexus? KERLEK AKI IR AZT NORMALIST VALASZT! koszi elore is

2015. jan. 27. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

És mi van, ha apakomplexus és mi van, ha társfüggőség?

Mit változtat?

2015. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az idősebb, megállapodott férfiakból árad a nyugalom. És ez rád is átragad. Nincs ebben semmi titokzatos.
2015. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hat hogy akkor legalabb tudni fogok rola es lehet megprobalok valtoztatni vagy segitseget kerni mert szerintem ez kicsit fura
2015. jan. 27. 21:52
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy huszon x éves ember nem öreg.
2015. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem is mondtam hogy oreg csak en 15 vagyok es hozzam kepest idosebb egy 29 eves pl
2015. jan. 27. 22:04
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

ezzel nincs gond, nekem is kis srác koromban tetszettek a huszon éves nők... ma is :D és ez nem anyakomplexus.

Hisz a nő nem is hasonlít és csak meg sem közelíti anyámat korban.

Ha anyakomplexusom lenne akkor az ideálom is egyre magasabb korban lenne, de stagnál :D

Szerintem idővel te is észreveszed magadon.

De ha mégis apakomplexusod lenne akkor sincs gond...

2015. jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Nincs neked semmi bajod szerintem, teljesen normális, hogy szereted, ha valaki törődik veled, vagy megdicsér. Az idegenekkel kapcsolatban pedig lehet, hogy csak simán tetszenek neked a fiatal férfiak, ami egyáltalán nem meglepő, hiszen lány vagy és már elég valószínű, hogy érdekelnek a fiúk/férfiak, vagy ha még nem vetted észre, akkor most kezdődhet a dolog.


Egyébként pedig te nem tudod magadról megállapítani, hogy épp mi a bajod, ez a szakember dolga és ezzel az egésszel csak összezavarod magad, vagy bebeszéled magadnak a dolgot.

2015. jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

#6

Szerintem neked gőzöd sincs róla miket hordassz össze...

2015. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ennek megállapításához ez még kevés tény. majd hozzájuk öregszel, én is így voltam, nekem is mindig az idősebb pasik jöttek be, de később, ahogy teltek az évek, még mindig ugyanaz a korosztály tetszik (szerencsére még pont az enyém), később nem tudom mi lesz, egyenlőre a vén tatákhoz nem vonzódok.
2015. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi probléma. Mondjuk ez nem jelenti azt, hogy viszonyba kellene kezdened egy idősebbel, mert az már nem lenne Rád jó hatással. Ez viszont teljesen normális dolog, amit leírsz.
2015. jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!