Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyedül vagyok, és ráadásul...

Egyedül vagyok, és ráadásul az egyik hobbimban, a számítógépes szerepjátékokban sem tudok továbbjutni. Mert egy lúzer vagyok. Valószínű, hogy ezért nincsenek barátaim, mert látják, hogy mennyire lassú és ügyetlen vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudok továbbmenni a játékban. Folyamatosan elakadok benne, nincsen hozzá érzékem. Valószínűleg azért mert egy genetikai selejt vagyok. Ha egy játékban nincsenek meg az adottságaim a győzelemre, akkor a való életben hogy legyen?
2015. jan. 11. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is hótbéna vagyok a számítógépes játékokban, de még a legegyszerűbbekben is. Mégsem vagyok egyedül. :)
2015. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon buta felfogás :D hagyd azt a szar játékot, idődet fecsérled, tanulj vagy csinálj olyan dolgokat, ami hasznodra vállhat abban, hogy ismerkedj
2015. jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi a fa*sz köze van a játéknak az élethez? :D

Konkrétan miben érzed magad rossznak. Találd meg mi hiányzik belőled és kezd el fejleszteni. Ha úgy érzed szükséges eddzél, ha úgy érzed hogy szükséges tanulj valami mást. Ha barátok kellenek menj el ismerkedni. A játékokhoz nem igazán kellenek adottságok. Képzeld el ki venné meg őket ha alig pár ember tudná csak végigvinni?

Ha úgy érzed segítség kell vagy csak valakivel jobban megbeszélnéd nyugodtan írj rám privátban.

2015. jan. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én meg k**va jó vagyok a cod2 ben, még sincs semmim az életbe. Pedig nem a játékok az életem... (és Gladiatus ban is rohadt jó vagyok)
2015. jan. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4: Én meg az egyikről még csak nem is hallottam és nem panaszkodom :D rajtatok áll ezen változtatni, nem értelek titeket, most menj ki és hozd be a legnagyobb kalapácsot, amit otthon találsz és...na jó elég ha csak letörlöd ezeket a szar játékokat és elkezdesz valamit sportolni mondjuk :D
2015. jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

játékok mellett talán nem lehet sportolni?

játékok mellett nem lehet barátkozni?

Netes játékokban nem lehet játékostársakra lelni?


Ha igen a válaszod, akkor nagyon szűk látókörű ember vagy.


Kérdező meg szimpláén hülye. Minden játék egy kaptafára készül, hogy a leghülyébb ember is végig tudjon menni rajta. Megtanulod az alap sablonokat, akkor végig tudsz menni rajta.


Codban is lehet fejlődni, lehetsz jó, ha tudod mi a játék alapja és sokat gyakorolsz.

2015. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6: nem ezzel van a baj nem érted :D én is szoktam játszani, de nem olyan mértékben és ők 2en pedig túlzásba viszik, mert mint elmondták, más értelmét egyelőre nem látják az életüknek majd csak...erre pedig az a megoldás, hogy minimálisra csökkentik
2015. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Neked nincs önbizalmad. Keress egy pszichológust!
2015. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ajánlom ezt:

[link]

2015. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!