Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akinek nincs sok barátja az...

Akinek nincs sok barátja az egy lúzer?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem jelenleg egy sincs, mégis többre tartom magam pl. a volt barátaimnál, akik hazudtak és képmutatóak, álszentek voltak és volt még egy rakás másik barátjuk.

Nem érzem magam lúzernek, mindig csak néhány embert engedtem magamhoz közel, de sokszor az is hiba volt.

2014. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
akinek sok baratja van annak egy sincs.
2014. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az is lúzer, akinek nincs a facebookon legalább 400 ismerőse...:D Szánalmas, hogy egyesek ettől hiszik értékesnek magukat.
2014. júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pont ezen gondolkoztam a minap.

Egyik barátnőm mostanában igazi "társasági arc" lett, pörög, hívogat mindenféle bulira, ahol ugye csak neki vannak ismerősei, "barátai", és játssza az agyát, libben egyik embertől a másikig, miközben megjegyzéseket tesz, hogy na ismerkedjek már, ne legyek "beforduló", meg mennyire rossz lehet nekem. És a végén már tényleg kezdtem azt érezni, hogy "szar" vagyok, mert nem ismerek annyi érdekes embert, mint ő, és nincs is rá igényem, biztosan velem van a baj.

Aztán fura módon mindig engem keres meg, ha valami baja van, mert a sok új barátját nem érdekli a gondja.

2014. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól hogy nincs sok barátod, nem leszel lúzer. Attól leszel lúzer, hogy másokat lúzernek titulálsz a barátai száma szerint. Van akinek egyeltalán nincs igénye nagy baráti körre, és van akinek a személyisége nem egyezik a pörgős, "sok barátos életmóddal". Ettől függetlenül egyikük se lesz lúzer. Hülyeség azért barátokat szerezni, hogy "ne nézzenek le"



Nekem sok barátom van, 3-4-ben teljesen megbízok, testvéries a kapcsolat közöttünk, úgyhogy a #2es válaszolóval nem értek egyet.

2014. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaim, de nem tartom magam lúzernek. Aki ez alapján ítél el, az csakis magára vethet.
2014. júl. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez mekkora hülyeség. Akinek nincs sok barátja, az nem biztos, hogy szerencsétlen, népszerűtlen alak, lehet, hogy csak magának való. Attól még bőven lehet boldog és sikeres az életben.
2014. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen találkoztam egy emberrel, aki mára az egyetlen egy, de igazi barátom. Most is majd vele megyek ki a Balaton Soundra. Ezelőtt soha nem voltak barátaim, max csak jó ismerőseim. Nem tartom magam lúzernek.

23/F

2014. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem, éppenhogy nem. A kevés barát sokkal értékesebb embert takarhat, mint az, ha valakit körbevesz a sleppje.

Majd csak nézd meg akkor, amikor igazán bajba kerülsz hogy hányan maradnak melletted!


Ha valakinek egy barátja van, és az igaz barát, az az igazi dolog. És azok az emberek sokszor ragyogó gyémántok, nemhogy lúzerek!

2014. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is csak egyetlen egy barátom van. Sokan úgy vannak vele, hogy a haverokat is beleszámolják a barátaik közé. A haverok, akik csak addig vannak veled, míg a nap is süt. Ezek nem barátok. Lehet, hogy valakinek sok a haverja, de barátja, az szerintem a legtöbb embernek csak kevés van. Vagy, ott vannak például azok a népszerű emberek, akik azt hiszik, hogy van egy csomó barátjuk. Aztán melyik igazi közülük? Egy sem.
2014. júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!