Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Visual kei stílusuak, mit...

Visual kei stílusuak, mit jelent számotokra ez a szubkultúra?

Figyelt kérdés
Van esetleg európai változata is, és ha igen miben különbözik az eredetitől?

2015. jan. 11. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Te láttál már magyar embert ebben a szubkultúrában? HOL? MERRE?!
2015. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Buszon láttam egy lányt, aki hasonló ruhákban volt.
2015. jan. 11. 14:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Én most tudtam meg, hogy ez nem csak egy zenei stílus, hanem emberek van, hogy így öltöznek. Nem semmi, köszi kérdező.


Nem hiszem, hogy van ennek európai változata. Majd pár év múlva talán.

2015. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor örülök, ha segíthettem :)
2015. jan. 11. 15:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Conokon lehet látni visual kei-es embereket. :)
2015. jan. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

nem nagyon van európai változata (yohio próbálkozik vele több-kevesebb sikerrel, ill. volt a cinema bizarre de ezek csak mind "korcsok" az eredetihez képest), de attól függetlenül sok nem japán ember rajong érte, (magyar, mexikói, afroamerikai stb.)Nem csak con-okon lehet velünk találkozni, sok visual kei-st néztek emósnak még anno. Hosszú évek óta van Magyarországon ilyen rajongó réteg.

Számomra mit jelent? Huh, nem csak a zenét és a kinézetet, ez az egész összefügg, a japán szeretet, az anime szeretet, a zene szeretete. A zenéjük nagyon jó, de tényleg, nincs 2 egyforma együttes, folyamatosan törődnek a rajongóikkal, nincs az, hogy hosszú éveket kell várni, hogy valami új történjen a kedvenc együtteseddel. Én sok zenészt nagyon tisztelek. Persze hogy is mondjam nekem kutya egy életem volt, és itt nem arra gondolok, hogy csak az volt életem legnagyobb problémája, hogy milyen színű ruhát vegyek fel holnap, hanem tényleg nagyon komoly dolgok, és átsegített. Nem tudom pontosan miért tetted fel ezt a kérdést, és azt sem tudom, hogy mennyire hasznos a válaszom, de tudod, a lényeg az, hogy végül is te mit érzel... :) Remélem segítettem

2015. jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat utolsó. Érdeklődök a japán kultúra (itt értsd a hétköznapi emberek stílus szerinti csoportosulását) iránt. Bár nem igazán az én világom, de szerettem volna jobban megérteni, hogy mit jelent ebbe a stílusba/szubkultúrába tartozni. Sokat segítettél. Ha nem lenne nagy kérés, meg tudnád mondani, hogy hol találkoztál vele először?
2015. jan. 13. 17:40
 8/9 anonim válasza:
Legelőször a japán kultúrával még anno akkor találkoztam amikor adták a sailor moon-t az rtl-en. Aztán jött az inu yasha, megtetszett a zenéje, rákerestem a neten, és ott ajánlottak további jrock/ jpop zenéket....
2015. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Talán már egy kicsit elkéstem,de amúgy van egy csomó Európai banda. Itt van néhány: Overworld, (ex) Seremedy,BatAAr,Kerbera Die/May, Crestillion,és a fent említett Yohio és talán Endigo is :) ők mind európaiak:)
2016. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!