Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » MIért van az h mindig utálnak...

MIért van az h mindig utálnak a lányok? L

Figyelt kérdés

Pedig csúnya vagyok. az egyetlen jó dolog az életemben a helyes pasim. szőke herceg fhér lovon,én meg betti a csunya lány. pasim minden csajjal kedves,imádják is. mi néha veszekszünk,nem is szeretnék női barátnőt,mert biztos ráhajtana.

de az a helyzet eleinte minden jó kedves vagyok,stb.. beszélgetünk. aztán később szurkálódnak,beszólogatnak. és az a baj nem vagyok az a visszaszolos tipus nem akarok az emberek előtt jelenetet rendezni,mert akkor csak én lennék a bünős.

nem vagyok az a közkedvelt csaj. igazából vmi biztatást is várok. mit csináljak? hogy kéne viselkednem?



2014. dec. 29. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek, szóval sok mindent nem tudok mit mondani.

Viszont miért akarsz ezen változtatni, ha nem is akarsz női barátnőd?

Egyébként esetleg nem kéne azt képzelned, hogy mindenki a pasidra akarna ráhajtani.

2014. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csúnya vagy akkor lehet, hogy irigylik tőled a pasidat. Maguknak szeretnék. Alakíts ki kapcsolatokat, lépj be egy klikkbe. Keresd meg az okot, hogy miért szólogatnak be, azon javíts. Szólj vissza valamit, nem kell hogy megalázó vagy sértő legyen, de tudasd, hogy meg tudod védeni magad. Ja és Hajrá!
2014. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát azért akarok változtatni,mert:

a jó nők mindenkivel jóba vannak egymással kedvesek,mégha hátuk mögött nem is csípik egymást. de engem nyiltan diszkriminálnak..

azt szeretném elérni,h legalább a szemembe ne alázzanak meg szavakkal. aztán mit bánom én mit mondanak a hátam mögött.

Igazából utálom ezt a képmutatást,de az összes körülöttem levő ismerősöm ezt csinálja. Érdekből vagy más okból puncsól,én valahogy nem tudom megjátszani magam és jópofizni.


Pedig a mai világban így megy. Máskápp nem lesznek barátaid. Kedvesnek kell lenni,mégha nem is kedvelsz vkit. Én olyan vagyok,h ha rossz a kedvem,v vkit nem csipek azt ki is mutatom,és nem vigyorgok a társaságában. Meg kéne tanulnom olyan pókerarcot felvenni.


Olyan mint a munkatársak is egymással jópofiznak. Utálom az ilyet,de muszáj lenne nekem is. Sajnos én nem az a tipus vagyok. Elsőre csipnek,mert kedves vagyok,aztán nem tudommitörténik megutálnak..

2014. dec. 29. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is a pasidat akarják, csak a lovat...
2014. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es! És hogy csináljam h visszaszóljak? Igaz a szüleimés barátaim is már számba rágták h miket mondjak stb..

De amikor ott a helyzet,pl. egy boltban beszóltak tök hangosan,és akkor nem tudtam lereagálni. csak később jutott eszembe h mit mondjak. Ha mondok is vmit halkan, azt is úgy h elcsuklik a hangom és kiröhögnek. Felgyorsul a szivverésem és leblokkol az agyam.

ha pedig verekedésre sor kerülne,igaz erős vagyok,de vmi vissza húz és ledermednék,nem tudnék visszatámadni,csak ha nagyon feldühítenek,de akkor állat vagyok.. :)

2014. dec. 29. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:

A gyerekek álltalában mindíg találnak valakit, akít kiközösítenek, aki a közös céltáblává válik. Ennek oka bármi lehet pl. más anyagi helyzet, etnikai hovatartozás stb...

De ez nem feltétlenűl jelenti azt, hogy veled van a baj.

2014. dec. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos irigyek rad,ne foglalkozz veluk:)
2015. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!