Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha csak sétálok az utcán és...

Ha csak sétálok az utcán és megtetszik egy lány, hogy szólítsam meg?

Figyelt kérdés

2014. szept. 30. 17:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%

"Szia! Nem lenne kedved eljönni moziba?"


Egy vadidegennek, kösz nem!


"-Jaj hát az úgy, hogy befordulsz és végigmész...

-Bocsi, de oda tudnál vezetni engem?

Ha azt mondja igen"


99,99999%, hogy nem mond igent. Vadidegen embert nem fog kísérgetni sehova.

2014. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
az meg a másik. ha el is kísér se jelent semmit. en is elkísérnék egy idős nénit mégsem bukom az idősekre
2014. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
33%
De ha egy jó kiállású fiatalember vagy szép lány kérné meg, hogy elkísérd, mindezt úgy, hogy nincs párod. Akkor se?
2014. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés esélyed van, hogy ez utcán bejöjjön. Max unatkozó ribizlik fognak elvezetgetni, akik amúgy is ráérnek, és nincs jobb dolgok, csak a pasikákat figyelni. De aki pl: hétvégén lazítani akar, és simán kimegy egy órára sétálni, az kötve hiszem, hogy vadidegenekre fogja pazarolni az idejét. Aki meg siet, az pláne.
2014. szept. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"De ha egy jó kiállású fiatalember vagy szép lány kérné meg, hogy elkísérd, mindezt úgy, hogy nincs párod. Akkor se?"


Mivel én az "áldozat" vagyok, fogalmam sincs, hogy ő fel akar szedni. Tehát lényegtelen lenne, hogy van-e párom vagy nincs.


Ezerszer kértek tőlem útbaigazítást, ha tudtam, segítettem, de ha valaki azt mondaná, vezessem oda, megszólalna a vészcsengő a fejemben.


Az a baj, vagyis hát nem baj, csak MINDENKINEK el kellene mondani, amikor kicsi, hogy a lányokat ezerszer figyelmeztetik a szüleik, hogy vigyázzanak magukra. Nagyon sokszor van velem olyan, hogy a férfiak körülöttem olyan félelmetesen viselkednek, hogy ha lenne pisztolyom, az idegtől lelőttem volna mind.


(Mondjuk követ, próbál úgy tenni, mintha nem. Vagy elsétál a bolt előtt, ahol dolgozom, de vagy két órán át csak sétál, és mereven néz, én meg nem tudom, hogy meg akar erőszakolni, vagy csak a boltot akarja kirabolni.)

2014. okt. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Reménykedtem, hogy értelmesebb válaszokat látok majd. Több féle módon is megszólíthatsz valakit.

PL: Szia nem szoktam ilyet csinállni, de nagyon aranyosnak tűnsz és meg szeretnélek ismerni.*Kezet nyújtasz bemutatkozol (cska a vezetékneved) Addig fogsz vele kezet,amíg ő el nem ereszti* Majd megkéred,hogy mondjon magáról 3 belső tulajdonságot. És már sinen vagytok.Csinálld a dolgot Direkt módon.

2014. okt. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Végre. :D Köszönöm értelmes válaszod. :)
2014. okt. 21. 17:39
 18/18 anonim ***** válasza:

#16


Ezekre jön a "bocs, de van barátom" válasz. Te meg ott állsz mint egy idióta....

2014. okt. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!