Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valaki egy blogon járat le,...

Valaki egy blogon járat le, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Aki csinálja, új nevet adott nekem is és néhány barátomnak is, de róluk csak annyit írt, hogy ide-oda jöttek velem. Plusz azt írja a fejlécen, hogy az egész kitaláció, közben meg kamuprofilról elküldte a linket majdnem mindenkinek az évfolyamról. Olyanokat állít, hogy drogozok, meg arról is tud, hogy mit csinálok éjszaka a szobatársammal (semmi mocskosra nem kell gondolni xD), és persze jól kiszínezi a dolgokat. Egyébként borzasztó unalmas a blog, ha valakinek kell, elküldöm priviben a linket. Csak akkor is zavar, hogy ennyit foglalkozik velem. Hogy tudhatnám meg, hogy ki ő? Van kirakva e-mai cím, de nem válaszol.
2014. aug. 7. 21:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Talált-süllyedt :D

Nem para egyébként, csak egyre többen kezdtek el ezen röhögni, meg így szólítani (nem ez a rendes nevem), aztán elküldték nekem a linket és hát néztem egyet... Sok szabadideje lehet.

A youtube-os linket valaki leírhatná mert most nem tudom megnézni :S

2014. aug. 7. 23:11
 12/17 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nagyon bosszantó ilyet olvasni, főképp, ha nem igaz. Viszont az, aki ezt írta, hihetetlen nagy feszültséget vezet így le. Valószínűleg olyan egyénről van szó, akinek a lelkébe teljes erővel belegázoltatok.
2014. aug. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mindent visszavontam, amit az előbb írtam. :D Bár azt a részét fenntartom, hogy valaki nagyon kikészülhetett tőled/tőletek. Nagy valószínűséggel olyan valakiről van szó, aki ott volt a környéketeken. :)

Akárki is írta a blogot, nagyon unatkozhat...

2014. aug. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hú, de utál téged valaki :D

Ki látott titeket, mikor az első éjjelen "Flórával" kiszöktetek cigizni?

Különben azok között kellene gondolkodni, akik jobban ismernek téged, vagy valamelyik barátnődet. Valakit, akit nem kedvelsz, akiről tudod, hogy nem kedvel téged.

Gondolom azért vannak részletek, amik igazak, ha már rád ismertek, szóval mindenképp olyanról van szó, aki kicsit beleláthat az életedbe.

2014. aug. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Gyémántlány ***** válasza:
Küldheted nekem is!
2014. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Azt hittük, senki se lát, mikor kilógtunk cigizni :D Na mindegy.

Nem emlékszek rá, hogy valakivel bunkóztam volna, meg ha már megbántottam, igazán leírhatná azt is, hogy mivel. Vagy megmondhatná, mint egy normális ember...

2014. aug. 8. 15:50
 17/17 anonim válasza:
küld el léci
2014. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!