Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valaki egy blogon járat le,...

Valaki egy blogon járat le, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Aki csinálja, új nevet adott nekem is és néhány barátomnak is, de róluk csak annyit írt, hogy ide-oda jöttek velem. Plusz azt írja a fejlécen, hogy az egész kitaláció, közben meg kamuprofilról elküldte a linket majdnem mindenkinek az évfolyamról. Olyanokat állít, hogy drogozok, meg arról is tud, hogy mit csinálok éjszaka a szobatársammal (semmi mocskosra nem kell gondolni xD), és persze jól kiszínezi a dolgokat. Egyébként borzasztó unalmas a blog, ha valakinek kell, elküldöm priviben a linket. Csak akkor is zavar, hogy ennyit foglalkozik velem. Hogy tudhatnám meg, hogy ki ő? Van kirakva e-mai cím, de nem válaszol.
2014. aug. 7. 21:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

elküldöd privibe? :oo

egyébként szerintem ne foglalkozz vele, úgy is új nevet adott, szóval nem ismerhetnek fel róla. vagy ha nagyon nagyon zavar, akkor fenyegesd meg, hogy feljelented, hátha megijed.

2014. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem is küld el :) amúgy ha van email, akkor írd be google-ba hátha ki dob rá valakit/valamit
2014. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem is küld el unatkozok így este. :D
2014. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nekem is!
2014. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

nekem is küldd el :D


még régen középiskolában én is lebuktattam egy hasonlót, ott is az egyik lány írogatott mindenkiről minden hülyeséget, és saját magát állította be ártatlannak...

2014. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Küld el.
2014. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Te vagy Vanda? :D
2014. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2014. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

nekem is küldd el :D

amúgy szerintem az ismerősök között kéne körbekérdezni, hogy szerintük ki lehet

2014. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Küldd ide is pls. :)
2014. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!