Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ordibáló szomszéd. Mit tegyek?

Ordibáló szomszéd. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha a rossz témába írom, akkor sorry.

-------------------------------------

Tehát: A szomszédban van két gyerek és ugye az anyukájuk. Ikerházban élünk velük (sajnos). Szegény gyerekekkel úgy ordibál, mint a fába szorul féreg, úgy napi szinten. Nem tudom, mit tegyek, 14 éves vagyok, de az a nő egy elmebeteg már. Elvileg gyermek pszichológus, holott neki kéne pszichológushoz mennie.

Ti mit tennétek?


2014. aug. 4. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmmmit nem lehet velük tenni. :) Mi már megjártuk a rendőrséget, közjegyzőt, senki nem tud rá megoldást javasolni. Füldugóval alszom, nappal pedig mikor egyedül vagyok itthon fülessel zenét hallgatok. Tudom, sovány vigasz.
2014. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cseveréssz a szomszéddal, és véletlenül térj ki a gyerekeire, hátha megmondja, miért ordibál velük. Vagy kérdezd meg anyukádat, hogy ő is így gondolja-e, nehogy ártatlanul vádold. Ha kiderül, hogy igazad van, menj be és "árulkodj" az óvónőknél/tanároknál, ők megteszik a szükséges lépéseket.
2014. aug. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha elérhető közelségben van az anyuka, akkor még a kerti locsolótömlőből ráengedett hideg víz szokott segíteni.
2014. aug. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!