Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A tánciskolákban tényleg...

A tánciskolákban tényleg kevés a férfi?

Figyelt kérdés

Egyszer azt olvasom, hogy a férfiakat örömmel várják, mert olyan kevesen vannak, máskor meg azt, hogy a lányok mind eleve párral mennek, ezért nincs sok szabad lány.


Melyik az igaz a kettő közül? Én pár nélkül mennék, ezért kérdezem, hogy egymás kezéből fognak kapkodni, ha megyek, vagy nekem kell gondoskodni előre arról, hogy legyen partnerem, mert enélkül nem biztos, hogy lesz?



2014. ápr. 18. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Tényleg.
2014. ápr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor miért írnak olyanokat is, hogy a lányok eleve párral mennek? Tánctípus függő? Engem standard páros táncok érdekelnének, lehet, hogy arra mondják, hogy eleve párral mennek a lányok, és az extrább táncoknál kevesebb a férfi?
2014. ápr. 18. 21:23
 3/5 A kérdező kommentje:

Mellesleg kezdőként mennék, tehát ez nem az az eset, hogy mondjuk egy a magasabb szinten levő lánynak partnere tudnék lenni, aki haladóbb tanfolyamokhoz nem talál párt.


Szóval a kezdő szinten értendő a kérdés.

2014. ápr. 18. 21:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdeklődj a tánciskolában, ami közel van hozzád. Általában fiúhiány van, de főleg a haladóbb csoportokban. A kezdőkön előfordulhat egyenlő, és az is, hogy több a fiú, de nem ez a jellemző, inkább a lányok szoktak többen lenni. Adott környék, kurzus, időpont válogatja. Próbálkozz, jó esélyed van párt találni!
2014. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
milyen táncról van szó?
2014. jún. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!