Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vágassam le hajam? (Bővebben...

Vágassam le hajam? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Fenék alá érő hosszú hajam van, nagyon szeretem, de osztálytársaim, és néha tanárok is rosszindulatuan beszólnak miatta.

Úgy érzem elég ígényesen hordom, vagyis ne arra gondoljatok, hogy zsíros vagy töredezett és ezért szólnak be.

Tanárok általába azzal vicceskednek hogyha nemtudok valamit, hogy bezzeg a hajammal így meg úgy tudtam foglalkozni, meg hosszú haj rövid ésszel, bár az útobbit csak egy tanár mondogatja ha nemtudok éppen valamit.

Ha éppen nem piszkálnak, akkor azzal jönnek, hogy adjam el, vagy adjam el rákos gyerekeknek, aztán meg én jövök ki rosszul a helyzetből, hogy nem akarom odaadni.

Régen volt, még ilyen hosszú hajam, csak anyával és 3 testvéremmel éltem, és hát reggelek nagyon fárasztóak voltak hajam rendbehozása miatt, ráadásul, egy alsós tanárnőm is folyamatosan beszólt a hajam miatt, meg amúgyis ellentétek voltak.

Szóval anyám mikor 8 osztályos gimibe mentem meggyőzött, hogy vágassuk le a hajamat, mert nehogy elő jöjjön ez ebbe a suliba is, meghogy neki is könnyebb legyen így. Belementem de bubi kicsit felnyírt hajam miatt elég sz

omorú voltam reméltem, hogy anya azért ennyire rövidre nem akarja, de meggyőzött, hogy cuki vagyok nagyon ígyis, szóval azért nem haragudtam rá.

Viszont kisseb nagyobb okok miatt azóta nem voltunk fodrásznál, és így megnőtt, és őszíntén nagyon tetszik, sokat ápolom megi lyenek. De semmi ilyen mögöttes dolog nincs benne azthiszem, csak tetszik nekem, meg sokféleképp lehet variálni.

Egy szó, mint száz már nemtudok mit tegyek, hiába tetszik, de ez már kezd elviselhetetlenné válni.


Köszi, hogy elolvastátok kisregényem!


2014. jan. 20. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ölnék a hajadért,semmi pénerizért ne vágasd le!

Régebben neke is hosszu hajam volt,de anyáék rávettek,hogy vágassam le,és azota bánom(szerintem sose lesz már olyan hosszú,mint volt):(

Ilyenek miatt le ne vágasd,lehet csak irigyk

2014. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*irigykednek!:D
2014. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha neked tetszik, akkor ne vágasd le. Mások véleménye miatt semmiképp... Legalábbis szerintem. Meg amúgy is, mi közük van ahhoz, hogy neked milyen hosszú?


13/L

2014. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 Lesz, csak a te kitartásodon és akaraterődön múlik.Meg azon is műlik, hogy pár hónapig elviseld az átmenetet.
2014. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ne tedd...megbánnád én 13 évesen levágattam a hàtközépig érő full göndör hajamat mert fhu de jó lesz egy kis változatosság kleopátra hajam.lett de kb 2 hétig tetszett sehogy se állt amikor begöndörödött a fülemig ért..most 2 év mulva se nőtt vissza megbántam 2 hétért (pedig nem is beszélt rá senki..)
2014. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó ostoba bélákkal pakolt körül a sors! Egyértelműen az a helyes, ami egy béláktól mentes párhuzamos univerzumban is helyes.
2014. jan. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell az egészet eladni, vagy levágatni! Odaadhatsz 20 centit is belőle a rákos gyerekeknek, ami egy fenék alá érő hajnál nem olyan sok, így is bőven a derekad alá fog érni, ami még mindig nagyon hosszú :) Jót fog tenni neki, szerintem egy év alatt simán visszanő, ha ápolod, és nem szólhatnak be, hogy nem kezdesz vele semmit.
2014. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Húgomnak is ilyen hosszú haja van, érdekes, neki nem szólnak be miatta, sőt dicsérik. Amúgy milyen iskolába jársz te, ahol a tanároknak ilyen borsónyi agyuk van és úgy viselkednek mint egy 12 éves?
2014. jan. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!