Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hétköznap este 19-23 óra közt...

Hétköznap este 19-23 óra közt ha nincs csajod/pasid és discoba-moziba nincs pénzed menni, mit lehet a tévénézésen facebookozáson sörözésen kívül társasági programot csinálni, ahol lehet ismerkedni is?

Figyelt kérdés
Vagy az a primitív időpocsékolás időpontja, amikor csak a hülyítő tévét youtubot lehet nézni meg lájkolgatni facebookon a hülye idézeteket, meg pár hülye ordítozó piálós emberrel inni és unatkozni egy kocsmában?
2013. nov. 19. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Sörre persze van pénz.
2013. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Heti 5x arra sincs.
2013. nov. 19. 17:31
 3/17 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, mintha délután egy csomó program közül lehetne választani este 19 óráig, utána meg a sötétben meg már nem lehet csak hazamenni és a képernyőt bámulni vagy kocsmázni.
2013. nov. 19. 17:34
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát ezen az oldalon annyian írnak ki ilyen kérdést,össze kéne hozni egy találkozót! Vagy egy oldalt,ahol ismerkedni lehet innen gyk-ról! :) Nekem is írhatsz 18/L
2013. nov. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Dolgozz napközben, fáradj ki estére..és semmi másra nem fogsz vágyni csak a butító tv-re..:D
2013. nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
sörözésnél nincs jobb program szóval nem értem mi a problémád.
2013. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Végülis nincs sok választás ha átgondolom, neten lehet facebookon írogatni vagy társkeresőn keresgélni, de az a normális embernek nem jön össze csak otthon fog rothadni 100-ból 99x. Kocsmában részeg csávók vannak legtöbbször és semmittevő unatkozás. Csak discoba lehet menni, valamelyik ingyenesbe és annyi.
2013. nov. 19. 18:25
 8/17 A kérdező kommentje:
Netről egy lánnyal is rengeteg időbefektetés találkozni mert csak a modell vagy gazdag külföldi kinézetű embereknek válaszolnak. De ha te olyan sok csajt ismersz aki hasonló kérdést tesz fel és hétköznapi emberekkel is eljönne találkozni, akkor ne fogd vissza magad és szervezz egy találkozót, engem érdekel. Szerintem egy sima discoban ismerkedés sokkal könnyebb az átlag embernek, mint a net.
2013. nov. 19. 19:20
 9/17 anonim ***** válasza:
Otthon is fel lehet találni magad,egyébként World of Tanks-ozok,meg más egyéb játékkal játszok,ha nem akkor sorozatot nézek vagy letöltök valami filmet,este 9 után meg spanokkal kártyázunk dumálunk.
2013. nov. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jó de a videojáték és a filmezés is képernyő előtt rothadás. A kártyázás jó ötlet, mondj még ilyeneket.
2013. nov. 20. 00:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!