Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Középiskolás korú arcok! Ti...

Középiskolás korú arcok! Ti honnan verbuváltok zsetont bulizáshoz, meg hasonlókra?

Figyelt kérdés
Úgy értem szülők lejmolásán kívül. Tudtok/Alkalmaztok bármi módot, amiből leesik némi aprópénz?
2013. szept. 13. 17:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
rohadtul benne vagyok:DDDDDDDDDDD
2013. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Akkor ezt megbeszéltük. :D

Majd értesíts a számokkal, hogy hogy ment az állatkertes/Mekdonáldz-os gyüjtögetés. És anyukádnak vegyél perselyt szülinapjára. :D

2013. szept. 13. 22:46
 13/31 A kérdező kommentje:
Egyébként ez a befőttesüveges pénzgyűjtős módszer olajozottabban csikorog, ha ideologizálod. Van rengeteg olyan terület/termék, ahol két cég fut fej fej mellett, és foggal-körömmel próbálják megkaparintani a piacvezető címet. Például kiraksz két befőttesüveget, egyikre ráírod, hogy iPhone, a másikra, hogy Galaxy. Az emberek a hiúságuk révén meglátják, és garantáltan fognak pénzt dobni annak a telefonnak az üvegébe, amelyiket jobbnak tartják, vagy amilyen nekik van, mert egyfajta versengést látnak a dologban. És akkor át se kell verni őket, hogy gyerekeknek gyűjtesz, vagy ilyesmi. :D
2013. szept. 13. 22:55
 14/31 anonim ***** válasza:
Hülyegyerekek. Nem hogy mennétek dolgozni ti is mint a többi rendes ember.
2013. szept. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

nem vagyunk hülyegyerekek.

egyébként a sulit nem fizetik meg..szóval... de örülhetsz mert nyáron dolgoztam és jogsira megy.


gonosz felnőtt.


egyébként lehet h belőlünk lesznek a pénzügyi szakértők :D na.

2013. szept. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
14-es építs munkahelyet a gyerekeknek azután mond, hogy menjenek dolgozni. Amíg nincs olyan hely addig ne beszélj.
2013. szept. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

#14-esre akartam válaszolni, de #16 leírta, amit írni akartam.

#15 pedig: Majd várom a helyzetjelentést. :D

2013. szept. 14. 08:29
 18/31 anonim ***** válasza:

végülis nem is kell alkalmaznom mert ha sűrgősen kell akkor kiemelek némi aprót a pénztárcájukból. na de te hogy haladsz? :D


a befőttes üveges részt vészhelyzetre tartogatom inkább :D

2013. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Én köszönöm jól. :D

Említettem a módszert, miszerint félreteszek némi zsetont minden iskolai nap után. Múlt nyárról még maradt 25 rongy, és sikerült összesöprögetni év eleje óta további 3 Mátyás királyt. Ha úgy koplalnék, mint a tavalyi tanévben, akkor lazán lenne 70 ezer a nyári szünetre, de ez még elválik. Holnap például randim lesz, az meg általában egy pénztüzelésű kazán szokott lenni. Majd meglátjuk, holnap este, hogy mennyi az annyi valójában. :D Bár még ha nagyon pesszimista is vagyok, még akkor is legalább 50 lesz a nyár kezdetére.


És te hogy haladsz?

2013. szept. 14. 12:56
 20/31 anonim ***** válasza:

3000 Ft xdxd

ja meg van jogsira is pénzem.

csak az a baj h ha kapok egy 20-ast esetleg karácsonyra akkor elvásárolom :(


de ilyen piákra mindig jó az aprópénz:D meg szerencsére nálunk akad házi ellátás (borospince tömve pálinkákkal is) úgyhogy (Y)

2013. szept. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!