Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg lehet kettős életet élni?

Tényleg lehet kettős életet élni?

Figyelt kérdés
Nem párkapcsolat terén értem. Tehát csendes vs. szupersztár. És még mielõtt valaki azt hinné, hogy filmmániás, õrült rajongó vagyok, közlöm, hogy nem. Viszont láttam már egy-két filmet, melyben a fõszereplő kettõs életet él. Kíváncsi lennék, hogy ez a valóságban is ennyire kivitelezhető lenne?
2013. júl. 23. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem nagyon például a Hannah Montanaban is csak egy szőke paróka volt a csajon,Nem hiszem el hogy senki sem ismerte fel.
2013. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így szerintem nem. Azt lehet, hogy amikor visszavonul a birtokára, akkor ő megfőz abból, amit a bejárónő megvesz, esetleg csendes, nem bulizós tivornyázós életet él, de hogy kettős élete legyen az nem nagyon tartom elképzelhetőnek.
2013. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha olvasol bulvárhíreket (én szoktam, jobban szórakoztat, mint a híradónak csúfolt bűnügyi halállista) akkor néha nagy lebukásokat találsz. Hallottam már tanárnőről, aki esténként prosti volt, férfiról, akinek két városban is volt 1-1 cége, lakása és felesége, szülei szemében ártatlan 14 éves kislányról, aki -fogadásból- már az összes osztálytársával lefeküdt... ilyesmi.


Ha nem ilyesmire gondolsz, akkor tanúsíthatom, hogy aki a színpadon sztár, az az igazi életben gyakran ugyanúgy él, mint bárki. Sokan nem, vannak, akik szétisszák/drogozzák/kuurvázzák az összes szabadidejüket, de ezek valószínűleg "civilként" ugyanakkora pötsfejek lennének.

2013. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!