Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen iskola a Móricz Zsigmon...

Milyen iskola a Móricz Zsigmond Gimnázium?

Figyelt kérdés
4,7-es átlaggal, 62 pontos írásbelivel felvettek, de nagyon sokat olvastam róla, hogy elit, sok a r*banc és k*rva, gazdag emberek gyereik járnak oda és nehezen fogadnak be, ha én nem vagyok az. Ez igaz? Szeretnék véleményt kérni, akik hallottak valamit, vagy odajárt ismerős, vagy akármi.

2013. jún. 16. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha minden jól megy, holnap fejezem be a tanulmányaim ott.

Sok-e a ri*anc, k*rva, gazdag srác (maradjunk a te szavaidnál)? Mint mindenhol manapság, igen. Befogadnak-e? De be ám! Nem mondom, hogy nem gazdag családból jövök, de nem tartom magam a divatmárkák megszállotjának, nincs százezres telefonom stb. Ha egyéniség vagy, be tudsz illeszkedni. Engem simán befogadtak, örültem, hogy oda járhattam.

2013. jún. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és tényleg sznob hely? nem tartom gazdagnak a családom, de nem márkátlan cuccokat hordok, nem ipohne-om hanem alcatel telefonom van.. kár, hogy ez határozza meg egy közösség tagjait.. de azért jó iskola?
2013. jún. 16. 19:52
 3/4 anonim válasza:
Attól függ, milyen osztályközösségbe kerülsz
2013. jún. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szerintem jó iskola, ajánlani tudom. Sznobnak nem "sznobabb" mint bármely másik iskola Budapesten.

2013. jún. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!