Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Emberek! Miért nem figyelünk...

Emberek! Miért nem figyelünk az árvízkárosultakra?

Figyelt kérdés

#vészhelyzet #összefogás #egymás biztatása! Segélyvonali segítség!
2013. jún. 9. 09:55
1 2
 11/12 Kleteo válasza:

Kedves Mindenki!


Örömmel láttam, hogy milyen sokan mentek segíteni önkéntesek (családunkból is). Én csak pénzt tudtam adni, mert isiászom volt, de kösz hogy írtátok az utómunkákat. Addigra helyrejövök és arra remélem már tudok menni.

Szerintem szép dolog, hogy emberek akiket közvetlenül nem veszélyeztet az ár mennek és segítenek, még a határon túlról is. Örülök magunknak :).

2013. jún. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Megosztom a tapasztalataimat, amiért én nem bízok az ilyen hülye vonalakban és szervezetekben.

A segélyszervezetek 99%-a gyűjt, majd elad. Játékokat kér, de nem a játékokat viszi el, eladja kilós boltoknak és a pénz egy részét viszi a rászorulóknak maximum. Ebből lesznek a kilós játékboltok. Az angol bálás ruhák vajon honnan vannak? :)

A pénzt gyűjtő szervezetek baromira kevesen vannak, akik ha mondjuk összegyűjtenek 1,5 millát, mindet át is adják. Adnak belőle felet, a többit zsebre teszik, csak ezt elfelejtik közölni, meg hát amúgysem mondták, hogy minden oda kerül. Undorító világ ez, ezért sokkal inkább segítek kézből kézbe. Adom az adományomat, a pénzemet, vagy amivel éppen segíteni tudok (akár homokzsák pakolás) a rászoruló kezébe és nem különböző szervezeteken keresztül.

Sajnos minden "lecsalt" dologra első kézből tudok infót és példát.

2013. jún. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!