Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak, ha egy szülinap...

Mit csináljak, ha egy szülinapi buliban 'átáztam'?

Figyelt kérdés

Június 23-án szülinapi buliban voltam, de átáztam, és az összes haverom, a legismertebb baráti társaságaim, mindenki látta. A lányok nem zavarnak, mert jóba vagyok velük, és tudom, hogy sajnáltak, de a fiúkkal mi legyen??? Tudnátok segíteni, hogy most szégyelljem magam, vagy legyek könnyed, mintha semmi sem történt volna?

Fiúk, ti mit gondoltok egy lányról, ha ilyen helyzetbe kerül? Köszi!:)



2012. júl. 11. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell a fiúknak is elmondani, hogy mi a menstruáció, és hogy miért van. Bár ez az ő felfogásukon is múlik, hogy cikiznek-e, de normális fiú megérti, hogy ilyen bármikor bármelyik lánnyal előfordul. Egyébként én is fiú vagyok, és 9 éves korom óta van lány barátom akivel kezdetektől fogva beszéltünk ezekről a dolgokról, bár még nem láttam, hogy át volt ázva, de ha látnék egy lányt, hogy átázott, azt a nőiesség természetes velejárójának fognám fel, mivel az is!!!
2012. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És szerinted a többi fiú hogy áll ilyen dolgokhoz?

Amúgy köszi!(=

2012. júl. 11. 15:27
 3/6 anonim válasza:
100%
Ha esetleg kinevettek, ne foglalkozz velük, mert csak azért nevetnek ki, mert ők is zavarban vannak! Éld tovább az életed, és ne foglalkozz az ilyenekkel! :)
2012. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi!:) Aranyosak vagytok :D
2012. júl. 14. 15:35
 5/6 A kérdező kommentje:
többiek véleménye?
2012. szept. 12. 19:29
 6/6 anonim válasza:
Szia!! Szerintem ez minden lány legrettegettebb mumusa:) (najó, az egyik) szóval ők biztos, hogy megértik, én így látatlanban is csak sajnálni és eygüttérezni tudok veled. Ha pedig fiú látta, akkor ha normális, nem cikiz érte, mert ez nem rajtad múlott, és senki sem szeretne ilyen helyzetbe kerülni. Amúgy meg a fiú helyében belegondoltam volna magam a lány helyzetébe...szóval ne törődj vele, és ne is hozd fel a témát, úgyis minden csoda 3 napig tart.:))
2012. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!