Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha láttok egy buliban egy...

Ha láttok egy buliban egy srácot aki láthatóan nem tud senkivel beszélgetni, csak járkál kínjában fel le vagy üldögél egyhelyben szánakoztok vagy észreveszitek de nem igazán érdekel?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem járok buliba... ha olykor mégis, akkor ott van a párom és a baráti társaság akivel le vagyok foglalva. Szóval nem venném észre.
2012. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mivan veled ember
2012. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy talán egyik se,hanem odamek dumálok vele oszt kész. goondolom nem leprás. am is milyen hülye kérdés ez tán szánakoztál rajta és lelkiismeret furdalásod lett..
2012. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Neem szerintem ő az és itt nyomja a habi dumát :DDD

De am hallod én v 3-4 eljáccottam ezt discoba és nem rossz aktika , mer olyankor oda jönnek a nők és kis terko meg stb :DD kimentek kicsit kólázni meg cigizni :D utánna a tiéd is :DDD

2012. máj. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!