Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék változtatni...

Hogyan tudnék változtatni magamon?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok, és úgy érzem, hogy több területen is nagyon elcsesztem az életem. Mivel kissé önbizalom hiányos vagyok, és nehezen nyílok meg az emberek előtt, nem igazán alakítottam ki kapcsolatokat, nincs senki, akivel tudnék csinálni közös programokat, vagy akár elmenni bulizni. Pedig nagyon vágyom rá. Emiatt a szabadidőm nagy részében otthon ülök, és búslakodom, pedig tudom, hogy ez nem megoldás. Sokszor már úgy érzem, megőrülök. Az idő meg csak telik. Ha ez így megy tovább, azt veszem észre, hogy 30 vagyok, és még nem is éltem igazán. Pedig legszívesebben mennék bele az éjszakába, szórakozóhelyről szórakozóhelyre járnék. De hát az milyen már egyedül? Barátnőm sem volt soha, pedig sok lánynál próbálkoztam, hol jobban, hol kevésbé nyomultam. De egy idő után vagy előálltak a legyünk csak barátok dumával, vagy hagytam a fenébe, ha láttam, hogy úgysem fog összejönni. Már nem is vágyok tartós kapcsolatra amúgy. Csak, hogy minél több lány meglegyen. Pedig a szexet is csak hírből ismerem sajnos. Úgy érzem, hogy nagyon sok olyan dologból kimaradok, amit a kortársaim, már rég átéltek, és ez nagyon rossz érzéssel tölt el. Pedig a külsőmmel nincs baj. Magas vagyok, aránylag izmos, dús barna hajam van, rendszeresen járok fodrászhoz. Az öltözködésem is rendben van, teljesen átlagos, hétköznapi.

tegnap 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem mész el sportolni vagy szociális életet élni? Ezekre nincs időd?
tegnap 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el prostihoz. Be kell pótolnod, ami tiniként kimaradt. Válassz olyat, aki szüzesség elvételt is vállal. Vedd úgy, hogy gyakorlati képzést kapsz, azért fizetsz. A te korodban már azért kínos lenne egy barátnő jelöltnek vagy egyéjszakásnak beismerni, hogy nem dugtál még, hogy nem is láttál még pinát közelről, és csak videók alapján sejted, hogy mi hol van rajta és hogyan működik. Egy prostinál ilyen gondod nincs. Ő nem várja el, hogy tudj, nem fog faképnél hagyni, mert nem tudsz. Tekintsd őt oktatódnak, gyakorolj vele. Épülni fog az önbizalmad.
ma 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha pest közelben vagy, gyere el velünk! Egészen 18-34 évesekig van ez a kisebb-nagyobb csapat. Sok mindenre nyitottak vagyunk, sokszor iszunk, és Mondoconon biztosan találkozunk. Keress olyan helyeket/embereket akik ugyanazokért érdeklődnek, mint te! Picit legyél nyitottabb esetleg. Nekem sokat segített, hogy mindenkit úgy kezeltem, mint aki visszahúzódóbb, és funny enough, mostanra sok sok ismerősöm lett. Mindenki jó barát tud lenni, ha úgy közelíted meg. A csajozáshoz sajna nem tudok mit mondani, de van egy jó ismerősöm, talán össze tudlak hozni vele! :)
ma 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kuldj képet
ma 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak társas hobbijaid? Vagy olyan tevékenységek, amiket szívesen űzöl és vannak hozzájuk illő csoportok, összejövetelek? Ilyenekbe lenne jó becsatlakozni, mert ott biztosan találsz majd valakit, akivel barátok, vagy többek lehettek.
ma 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!