Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mitol van az hogy pl buszmegál...

Mitol van az hogy pl buszmegállókban csak belém állnak másokba nem?

Figyelt kérdés

Vagy vmi c.nyanya akar lehúzni, kéregetni akármit, vagy egy pr.stiféle csaj kerdezi tolem hol a bolt, vagy egy idosnéni hogy melyik busz megy x felé.

Mikizben ahol állok áll másik 20 ember is!

Vagy ha leülök egy padra vmi sétálo téren (minden másik padokon is ülnek vagy diákok vagy felnőtt ffiak vagy anyukák stb)de ott is engem szúr ki mjndenki magának.


(Sima átlagos nő vagyok farmerben plusz sima fekete félcombig érő kabát.)



#átlagnö inzultálás
okt. 11. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg megbízható hatást keltesz, pont attól, hogy átlagos, megnyugtató külsejű nő vagy.

Egyébként az, hogy megkérdezik, hol a bolt, meg honnan megy a busz, nem éppen "beleállás" kategória.

okt. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Ugyanez vagyok én is, csak pasasban.

Bátyám szerint, olyan "bántanivaló fejem van"

Kezdem lassan megérteni, a sorozatgyilkosoknak miért van olyan barátságos külsejük.

Tegnap egy holland pali akarta megtudni, hol van a wc a közelben, telefonos gugli fordítókkal, amit fél órát nyomkodott.

okt. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szerintem a csajnak se volt fontos élethalál egy bolt, fel alá mászkált csak lassan.


Az öregnénit se gondolom hogy ugy indulna el bárhova is reggelente hogy azt se tudná hova megy meg mivel csak random beáll vmi buszmegállóba egy random buszhoz. Allitom ott lakik a buszmegállo mellett meg ugye az öregek már hajnal 6kor tódulnak a piacra is.


A kéregetők inzultálók is padoknál téren, nem ám masokhoz menne oda csak hozzám, csak engem attrocitál.

okt. 11. 09:29
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Biztos a kisugárzásod miatt.Tuti csini vagy!😉
okt. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

A kéregetők valóban idegesítőek és a szerintük leggyengébb láncszemet találják meg, ez igaz.


De az aztán szörnyű attrocitás meg beléd állás, hogy egy forgalmas buszmegállóban egy idős néni megkérdezi, hogy mennek a buszok…Extra szánalmas a konteógyártásod, miközben semmit sem tudsz róluk. Nem, képzeld, az időseknek is van, hogy át kell utazniuk a fél várost, általában okostelefonjuk sincs, hogy ott megnézzék, a táblát meg lehet, nem is tudják elolvasni a rossz szemükkel. Te is leszel idős jó esetben, remélem a kutya nem fog neked segíteni semmiben, mert ilyen rosszindulatú ember nem érdemli meg. Hajnali 6 meg nem létezik, max az ilyen kis hópihe hercegnőknek, mint te, az emberek nagy többsége felkel addigra, úton van vagy már a munkáját végzi.

Az is szörnyű, hogy egy másik nő megkérdezi, hol a bolt, te jó ég, micsoda veszélyeket kell leküzdened.

Egyébként élőben miért nem ekkora a szád? Miért nem mered az adott emberek szemébe mondani, hogy hogy képzelik, hogy hozzád szólnak, miért csak a neten vagy kemény a hátuk mögött?

okt. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Fuj de gusztustalan kiforgattad.

A hajnal 6 ot is azert irtam mert mindenki megy reggel munkába suliba sok diák es aktiv dolgozo, de az öregek meg akik egesz nap ozthon vannak mintha direkt a csúcsforgalmat néznék ki maguknak mindig, a zsúfolt buszokra is. Mikor ők mehetnének 8 kor 9 kor is piacra.

Aztán még fel is tartják az embert hogy magyarázzam melyik busz megy hova.

Amugyse szoktak nekem nénik segiteni.

Terheseknek se adják át a helyet se meg ki is túrnak mindenhonnan meg eléd állnak sorokban is stb. Meg sok büdös mert hajat se mos rohad a gyomra is stb.

Nem mese anyókák ezek.

okt. 11. 12:52
 7/10 A kérdező kommentje:

Meg mibol gondolod hogy éloben nem akkora a szám?

Sparon kivulre kihivtam a biztonsági őrt is hogy mentsen meg egy rámtapadt lejmolo csövestől mert nem hagyott békén!

Vagy amikor a téren indult el felém az egyik már menekultem is erre orditott hogy nem akart semmit (aha nem persze!)es meg akart verni is.


Meg amikor masik asszony állt belém le is üvöltöttem párom is épp vonalban volt akkor veletlen(pont telefonaltam)es mondta is a párom hogy azonnal jön is oda ha balhé van 2 perc!


De belefaradtam abba hogy csovesekkel veszekedjek!

okt. 11. 12:55
 8/10 A kérdező kommentje:

Meg a csaj tipik ez a c.pr.stiféle volt!

Összevissza kóválygott aligruhában. Az is csak azert allitott le hogy belém álljon.

okt. 11. 12:56
 9/10 anonim ***** válasza:
A, Próbálj tanulni verbális önvédelmet, többször mondd ki, hogy "NEM!" és ennyi.
okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a baj hogyan oltsam le.

Hanem miért mindig engem találnak be, engem szúrnak ki maguknak?

Azon akarok változtatni.

okt. 11. 16:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!