Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mindig unatkozok, semmibe nem...

Mindig unatkozok, semmibe nem lelem örömömet igazán. Minden napom monoton ugyanaz, laptopozok, sétálok, beszélgetek ismerősökkel. Nem járok sehova el, pénzem is kevés. Mivel foglaljam le magam ha már minden untat?

Figyelt kérdés

ma 07:44
 1/6 A kérdező kommentje:
fiatal vagyok még de már most monotonok a napjaim.
ma 07:45
 2/6 A kérdező kommentje:
szoktam főzni is de már azt is unom.
ma 07:46
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon még lehetsz szomorodva (nem bántásból). Próbálj ki új hobbikat, szerezz új barátokat, légy nyitott. Hajrá hajrá!
ma 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Nem járok el sehova." Hát járjál. Nem untatna, ha elmennél. A facebookon rengeteg eseményt is hirdetnek. A művelődési házakban vannak előadások, változatos klubok: pl fotó, tánc. Lehet nyelviskolába, konditerembe, túrakörökbe járni, önkénteskedni. Mindezen helyeken barátokra is szert tehetsz. Ha kevés a fizetésed, tanulj, keress jobban fizető munkahelyet.
ma 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Unatkozni? A XXI. században? Ilyet sem tudok elképzelni.

Van megszámlálhatatlan szabadidős vagy benti program, tanulni azt tanulhatsz szabadidődben, amit szeretnél, lehet szórakozni, amikor akarsz, mert a városban mindig bulizik valaki.

Szóval mindent egybe vetve, ezen csak te tudsz változtatni, keress valami programot, vagy írj egyet vagy bármi.

ma 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy tanárom gyerekkoromban azt mondta, hogy csak az unatkozik, akiben nincs szeretet, és ez szerintem nagyon elgondolkodtató.


Javaslom, hogy tanuld meg önmagadat szeretni, fejlessz önbizalmat, önbecsülést. Ezeknek az egyik lépése az, hogy megfelelő és elérhető célokat állítasz magad elé, hogy legyenek sikerélményeid.


Ha kevés a pénzed, akkor tanulj, hogy később jobb lehetőséged legyen jobban fizető állást találni. Gondolkozz előre!


Persze nem csak tanulásból áll a világ, fontos, hogy minden téren fejleszd magad: szellemin túl érzelmileg, mentálisan fizikailag.


Ne szart szipkázz magadba, ne szarra fordítsd az idődet, hanem hasznos dolgokra. Mert az idő elmegy, és annyi. 50 év múlva az lesz a kérdésed, hogy mit csináljak magammal 50+ évesen, ha eddig üres volt az életem... Tuti, hogy ezt akarod?!


Tehát felelősséget kell egy kicsit. És lesni, hogy mi az, ami valóban feltölt, felemel téged, és azt is csinálni.


De ha annyira unatkozol, és nincs jobb dolgod, hát menj el önkénteskedni hajléktalanoknak, vagy más rosszabb helyzetben élő embereknek, és egyből más szemszögből látod majd az életedet. Én ezt mindenkinek tudom ajánlani.

ma 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!