Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezek után ciki lenne ebbe a...

Ezek után ciki lenne ebbe a kocsmába visszamenni?

Figyelt kérdés

Egy videki kozsegben vagyok, hetkoznap heti 2-3x lejarok a kocsmaba inni a helyi tagokkal, akik inkabb azert idosebb alkeszok, de azert van a helynek hangulata es mivel a fiatalok jo resze elment a falubol ezert csak hetvegen van tarsasagom.

Elofordul hogy en is rendesen leiszom magam veluk (ok mindig konkretan), de most nagyon bebasztam aztan cikinek erzem

3-4 taggal ultunk egy asztalnal palinka vodka sor egymas utan aztan kiutottem magam (egy masik oreg szinten) es osszevizeltem magam. Aztan a pultos szolt hogy zaras es akkor felkeltem aztan kitamolyogtunk, de latta a farmeromon vegig.

Plusz a tobbiek, de azok is be volt rugva mint az allat.

Aztan hazajutottam valahogy

Gaz egy ilyen utan visszamenni? Mar en is torzsvendeg vagyok szinte, de en meg csak 20 vagyok, nyilvan nem ok a tarsasagom de hetkoznap jo veluk csak ugy el lenni.

Gondolom nem erdekli oket ez a tortenes csak a pia, de akkoris.

A pultos meg jo arc de nem tudom mennyire nez ki ezutan.

Bar voltak ott cifrabb dolgok is mar egy kocsmaban szerintem.

.



tegnap 14:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A 20 éves hugyos alkoholista XDD
tegnap 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!