Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezek után ciki lenne ebbe a...

Ezek után ciki lenne ebbe a kocsmába visszamenni?

Figyelt kérdés

Egy videki kozsegben vagyok, hetkoznap heti 2-3x lejarok a kocsmaba inni a helyi tagokkal, akik inkabb azert idosebb alkeszok, de azert van a helynek hangulata es mivel a fiatalok jo resze elment a falubol ezert csak hetvegen van tarsasagom.

Elofordul hogy en is rendesen leiszom magam veluk (ok mindig konkretan), de most nagyon bebasztam aztan cikinek erzem

3-4 taggal ultunk egy asztalnal palinka vodka sor egymas utan aztan kiutottem magam (egy masik oreg szinten) es osszevizeltem magam. Aztan a pultos szolt hogy zaras es akkor felkeltem aztan kitamolyogtunk, de latta a farmeromon vegig.

Plusz a tobbiek, de azok is be volt rugva mint az allat.

Aztan hazajutottam valahogy

Gaz egy ilyen utan visszamenni? Mar en is torzsvendeg vagyok szinte, de en meg csak 20 vagyok, nyilvan nem ok a tarsasagom de hetkoznap jo veluk csak ugy el lenni.

Gondolom nem erdekli oket ez a tortenes csak a pia, de akkoris.

A pultos meg jo arc de nem tudom mennyire nez ki ezutan.

Bar voltak ott cifrabb dolgok is mar egy kocsmaban szerintem.

.



tegnap 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen etalon , piázz okádj foss le mindent , az élet moslék de a pia élet erő egészség .
tegnap 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Sajat kis birtokom van, a mezogazdasag erdekel

Nem tehetek rola hogy minden korombeli elhuz innen

tegnap 14:41
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, engem a pultos véleményénél jobban aggasztana, hogy 20 évesen heti többször annyira romra vágom magam, hogy összehugyozom magam.

És nem azon van a hangsúly, hogy “ciki” vagy sem, hanem hogy pár éven belül menthetetlenül alkoholista leszel...

tegnap 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Tehát már 20 évesen alkoholista vagy; remekül hozod azt a fajta vidéki típust, akik miatt le van szólva a vidék/falu.
tegnap 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem érezted cikinek, hogy rendszeresen seggrészegre iszod magad, akkor most miért lett hirtelen ennyire nagy szám egy ebből eredendő behugyozás? Az alkoholista élet velejárója a hugyos-szaros nadrág. Ideje lenne észbe kapni.
tegnap 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem iszom mindig seggreszegre. Neha elofordul hogy berugok.

Kemenyen dolgozom egyebkent.

tegnap 15:39
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Elindultál a lejtőn.
tegnap 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ahogy írják, itt nem az a gond, hogy lejárattad magad a pultos előtt, mert ő eddig is látta, hogy mennyit vagy ott, mennyit iszol. Miért lepődne meg eg ykocsmáros, hogy valaki takonyra issza magát és vállalhatatlan?


Valójában maga a részegség az ami vállalhatatlan. Ha már részeg vagy, tökmindegy, hogy összehugyozod-e magad vagy sem.

tegnap 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon ciki vagy te nem a hugyozas. Jol elhagytad magad. Normalis embert nem kapsz majd magad melle.
tegnap 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj nyugodtan. Vendeglatohelynek minden vendegre szuksege van a bevetelhez. A vendegek meg ugyse emlekeznek ra vagy maguk koze valonak tekintenek.
tegnap 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!