Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mitszólsz örülsz a Yettel meg...

Mitszólsz örülsz a Yettel meg Telekom ingyen netet ad hogy lehessen szelfizni az árvizzel meg lájvolni a homokzsák pakolásról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



szept. 17. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Tök jó. Fiatal telefonzombisereget ki lehet hajtani a gátra
szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Sz*rok rá. 😃
szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Ez minden csak nem ösztönzés a segítségnyújtásra.
szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
eir is ad? én ott vaok :D
szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Igen, örülök neki.

A 2000-es évek második felében volt egy árvíz a településen, ahol laktunk. Mivel az áradás belemosta a kerti budik tartalmát is az ivóvízbe, lajtos kocsinál kellett sorban állni, hogy megkapjuk a vízadagot. Apukám külföldön dolgozott, anyukám pedig várandós volt, szóval mentem én a fejadagokért, és sorbanállás közben lábfejen csípett egy valószínűleg lódarázs, két helyen. Kétszer 10 centi átmérőjű duzzanat lett, annyira fájt, hogy legszívesebben sírtam volna, és így kellett hazavinnem 40 liter vizet. Próbáltam hívni ismerősöket, de még csak feltöltőkártyás mobilom volt, lebeszéltem már a havi keretem, és a visszahívós SMS nem létezett a szolgáltatómnál, szóval ráharaptam a nyelvemre, és felvittem a vizet a dombra, ahol laktunk, másfél óra alatt tettem meg egy gyalog 10 perces utat, mert alig tudtam rálépni arra a lábamra, ami meg lett csípve.

Rohadtul jól tud jönni ilyen helyzetekben a korlátlan net, meg telefon. Ha valaki szelfit akar megosztani arról, hogy hogy pakolt homokzsákot, az legalább pakolt homokzsákot, meg otthonról ugyanúgy meg tudná osztani. Eléggé cinikus és provokatív kérdés, nem is ismered szerintem a mostani fiatalokat, mindnek korlátlan mobilnete van, nem kell nekik a szelfik kipakolásához plusz net (mintha a szelfi még létezne... És nem csak a hitvány politikusok, meg az öregek raknák ki), de pl. egy idetévedt EU-n kívüli turistának tök jó ez, tud szólni a családjának, hogy ne aggódjanak, vele minden oké, meg egy gyerek, akinek még feltöltőkártyásat vesznek a szülei, fel tudja hívni őket akkor is, ha már nincs pénz a kártyáján. Már, ha visszakapja a telót a suliban.

szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!