Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem szeretek dolgozni?...

Miért nem szeretek dolgozni? Semmilyen munkát.

Figyelt kérdés
Házi munkát ha ad anyám azt se csinálom meg csak ha megfenyeget hogy csináljam már meg vagy különben ez vagy ez lesz. Feküdni szeretek sokat meg zenét hallgatni, vagy ha jó idő van a napra fekszek ki. Mozogni utálok, de arra azért a munkával ellentétben ráveszem magam, mert izmosodni szeretnék és elhízni se akarok. Enni viszont sajna nagyon szeretek. Bármilyen munkát elkezdek 1 órám belül már a kaján vagy a pihenésen jár az eszem, mindig ez volt. Mi lehet ennek az oka? Kóros lustaság? Fáradt nem vagyok csak szeretek pihenni meg enni, meg süttetni a hasam. Mindenki haragszik rá, de egyszerüen ha bármit kell dolgoznom fél órán belül megunom és ugy érzem belefáradtam. Tanulni se szeretek.

szept. 7. 13:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Sokszor egy filmet is lusta vagyok megnézni, csak nézek ki a fejemből és gondolkodok.
szept. 7. 13:29
 2/14 A kérdező kommentje:
És ráadásul korán kelek és aludni nem szeretek
szept. 7. 13:35
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy motivált. Itt az ideje, hogy végig gondold mivel szeretnéd az életed tölteni. Fiatal vagy még, ki tudod találni mi lehet a kedvező.
szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Te vagy az, Dzseni? :D
szept. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem úgy hívnak, de csaj vagyok.
szept. 7. 14:07
 6/14 anonim ***** válasza:
van valami, ami érdekel?
szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nagy többsége nem szeret dolgozni, ha tehetné, mást csinálna.
szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A divat, a smink, öltözködés, de még nincs érettségim azt csinálom, estin de azt se szeretem.
szept. 7. 14:12
 9/14 A kérdező kommentje:
A zene meg a tánc is érdekel.
szept. 7. 14:12
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#7 Az az érdekes, hogy nem mindenki. Mondani mindenki szokta, hogy jó lenne szabadság, de vannak, akik meg amikor meg végre van 1-2 napja feltölti magának munkával. Nem tud mit kezdeni a szabadságával. Ez azért tragédia.


Nem kijavításnak szántam 7-es, tudom van ilyen meg olyan ember is. :) Nekem csak döbbenet, hogy vannak olyanok, akiknek "nem kell a szabadság", mert nem tud mit kezdeni vele.


Szóval szerintem kérdező, csak meg kell találnod, ami motivál, ami sokat jelent neked (ez sajnos kva nehéz). De az szerintem egy teljesen egészséges beállítódás, hogy az ember nem dolgozni akar, hanem szabadságot, és azt azzal feltölteni, amit szeret, és nem munkával.

szept. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!