Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » El akarok kezdeni online...

El akarok kezdeni online szerencsejátékkal pénzt szerezni, nem szoktam játszani most kezdeném mert nagyon meg vagyok szorulva. Van rá esély hogy nem bukok hanem elég jól megszedem magam?

Figyelt kérdés

szept. 5. 13:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ne játsz játékokat, csak a pénzed meg vele, meg az időd, meg rá lehet szokni.


Inkább keress valami rendes munkát.

szept. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nekem is van szakmám, de nem tudok elhelyezkedni nem keresnek munka erőt azt mondják nincs idő betanításra. 2x már voltam beugrós melón, az egyiken fizettek 10 ezret a másikon semmit. Aztán bekerültem egy helyre ahol varnak de én nem tudok varrni jól. Szóval nem kapok pénzt.):
szept. 6. 08:25
 13/17 A kérdező kommentje:
Nekem meg nagyon sok pénzre lenne szükségem mert költséges dolgokat csinálok amik nélkül nem tudok élni( nem drog nyugi.)
szept. 6. 08:27
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem kéne amugy sok, havi 80 ból már meglenne minden amit szeretnék, de már ezt is a 80-at is nehéz az én helyzetemben összegyüjteni.
szept. 6. 08:29
 15/17 anonim ***** válasza:
Ennyit a legtöbb helyen már meg tudsz keresni rendes munkával. Ne játsz játékokat.
szept. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a szerencsejátékot!
szept. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

6, pont ez a lényeg, hogy a ZRT nem tudja, mennyi az esélye 1-1 csapatnak. A cég, aki eladja a ZRT-nek az oddsot, valójában csak azt saccolja meg, hogy fog eloszlani a tét a mérkőzésre. Lövése sincs az esélyekről. Hisz te magad mondtad: ha 50% esély van valamire, akkor az odds 1,5-1,8. Ha 1,5, akkor a jellemző ellenodds 2,1, ami 50% találati arány esetén 5% megtérülés.

Az utolsó mondatod alapján pedig nyilvánvaló, hogy lövésed sincs még a fogadási limitekről sem, így rohadt messze állsz az egész sportfogadás témától.


10, az a te bajod, ha bezárkóztál tőle. Profi szerencsejátékosként ugyanúgy el lehet járni edzőterembe, sportolni (sőt, kell is, hisz ülő/fekvő/fizikai aktivitást nem igénylő munka), kávézóba, étterembe, strandra, könyvtárba, bárhova.

szept. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!