Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » El akarok kezdeni online...

El akarok kezdeni online szerencsejátékkal pénzt szerezni, nem szoktam játszani most kezdeném mert nagyon meg vagyok szorulva. Van rá esély hogy nem bukok hanem elég jól megszedem magam?

Figyelt kérdés

szept. 5. 13:00
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
melyik oldal biztonságos kezdésre?
szept. 5. 13:04
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Alaptörvény a szerencsejátékban, hogy mindig a bank nyer. Rövid távon kis összeget a sikerélmény és a rászoktatás miatt el tudsz érni, de hosszú távon ha ráfüggsz, minden pénzedből kiforgatnak. Mindig az elvesztett pénzed után fogsz futni, és egy pont után amikor már kölcsönöket kell kéregetned és eladnod a fél vesét, hogy hátha most bejön a nagy pénz, ekkor sem szokott. A hajléktalanok egy része is így került az utcára, mert már a ház is elment a végső kétségbe eséskor.


Egyszerű logikai következtetés: nem érné meg ilyen játékot üzemeltetni, ha a szervező nem nyerne rajta.

szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Esély persze a legtöbb dologra van, az már kérdés, hogy mennyi.


Amit írtál abban szerintem ez a kulcs:


"most kezdeném mert nagyon meg vagyok szorulva."


Az egyik legrosszabb dolog, amit egy megszorult helyzetben tehetsz, hogy olyanba vágsz amivel inkább csak bukni szoktak az emberek. Ne hidd, hogy ebből meg fogsz gazdagodni. Sokkal inkább csak még rosszabb anyagi helyzetbe kerülsz majd.

szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

"Van rá esély hogy nem bukok hanem elég jól megszedem magam?" Nincs.

Ne vágj bele, csak még nagyobb bajba kerülsz, mint most vagy.

szept. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
A szerencsejáték luxusnak számít olyan értelemben, hogy csak az játszik vele egészséges hozzáállással, akinek nem megterhelő (anyagilag, mentálisan) a feltett pénz elvesztése. A kérdés alapján te nem tartozol ebbe bele, és a pénz elvesztésével csak súlyosabb helyzetbe kerülsz.
szept. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Hosszú tàvon nincs. A trükk csak matematika. A ZRT tudja mennyi az igazi esélyed nyerni, és az odds-t annàl alacsonyabbra teszi. Ha mondjuk a felmérés azt mutatja hogy 50% esély van a kimenetelre, akkor az igazsàgos a 2-es odds lenne. Viszont helyette adnak mondjuk 1.5-1.8 odds-t. Most emiatt lehet 1-1 alkalommal nyersz, lehet olyan is hogy nagy összeget. Viszont minél többet jàtszol, annàl inkàbb a kiszàmolt nyereség arànyàt fogja mutatni a beletett és kivett pénzed arànya.


Nem lehet ezt tartani. Aki azt mondja igen, vagy maga is tagadjahogy bukóban van, vagy ő maga keresi azzal a pénzét hogy "tuti tippeket" ad el neked. Csak ha annyira tuti tippjei lennének, ő maga élne meg belőle.

szept. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az előttem szólókkal tudok egyetérteni.
szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nincs mód rá. Kivéve ha meg tudod hekkelni az oldalt, vagy találsz egy kiskaput. Se kaszinó, se sportfogadásal nem lehet nyerni. Főleg nem megélhetési szinten.
szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha nincs pénzed ezt főleg ne tedd..

Én diák koromban tippmix-ből éltem, tudtam finanszírozni a mindennapi életem, nyaralást, hobbit stb.. ez a szerencse hullám tartott 1 évig.. utánna csak bukta bukta bukta..

Ha mindenképp akarod csinálni akkor tippmixpro 20.000ft 1db! meccs ami legalább 1,5 odds. De persze ennek is utánna kell nézni, hogy mi az esélye papíron. De ha bejön nyertél 10.000. Ha ez minden nap bejön így (ami úgysem fog) akkor 10.000x30=300.000ft/hónap.

szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Awatpr0 ***** válasza:
Én évekig megéltem szerencsejátékból, viszont eléggé bezárkóztam tőle, nagyon keveset mozdultam ki, gátlásosabb lettem..Magam részéről nem ajánlom, hogy hosszútávban gondolkozz. A rövid távon viszont nem lehet pénzt keresni. Akkor vagy nyersz, vagy buksz. Én pókereztem, tanultam is a pókert, volt egy oktatóm aki elég jó volt, de én sem nyertem mindig, sőt, voltak hónapok amikor egyáltalán nem kerestem semmit. Kiegészítésnek talán jó lehet ha megtanulod legalább az alapokat..Bár engem 18éves korom óta érdekelt a póker(29vgyok) milliókat kerestem vele de szívesen elcseréltem volna ezt a 10 évet azzal, hogy most rendes szakmám legyen..vagy olyan munkám amit szeretek.
szept. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!