Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak nálam nem működik semelyi...

Csak nálam nem működik semelyik Anotalk semmilyen internetről? Mi lehet az oka? Vagy ennyire kevesen használják? Milyen alternatíva van?

Figyelt kérdés

Kb. nyár eleje óta nem dob be egyetlen partnert sem sem a Blue Anotalk, sem a Brown Anotalk. Se fiút, se lányt, se senkit semmilyen korosztályból. Ott is hagyhatom egész napra, akkor sem. Frissítgethetek, akkor sem. Pedig régen, ha a mindegyre állítottam, akkor annyi fiút bedobott mint a fene, bár tény, hogy lányból nem volt sok fenn, de abból is egy fél perc után akadt.


A böngészőre is tesz nagy ívben. Mozilla Firefox, Google Chrome, Maxthon... Semmiben sem megy. Pedig ezek nem ellenőrizhetetlen forrású, hanem eléggé híres böngészők. Szintén tesz az internetre. Próbáltam mobilnettel, nyaraló internetével, itthoni internettel, szállodaival... Semmin se megy. A végén már tényleg csak kísérletezésből próbáltam, nem is azért, mert beszélgetni akartam.


Ha a régi, "bolygós" Anotalkot vagy az ismeretlenek.me oldalt próbálom, ott meg egyszerűen nem kattintható a partner keresését elindító gomb.


Más is tapasztalta? Ha esetleg megszűnt, akkor milyen alternatív magyar oldalak vannak? Külföldiből tudok egypárat... Németeknél van elég jó, ott még videóhívásozni is lehet, mint a Skype-n.



aug. 30. 17:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Oroszoknál is van elég jó... Nálunk fuccsolt be.
aug. 30. 17:56
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy nem megy. Eléggé agyhalottak vannak anotalkon.
aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2.

Persze, de néha (különösen lányok között) voltak értelmesek is... Tök jó volt kibeszélni néha idegen emberekkel valamit...

aug. 30. 18:00
 4/4 A kérdező kommentje:

#2.

Neked megy?

aug. 30. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!