Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Albérlet helyett valami...

Albérlet helyett valami ideiglenes pár hónapos alternatíva?

Figyelt kérdés

Kicsit messzebbre akarok menni dolgozni a jelenlegi lakhelyemtől (250km-re). Így a napi bejárás kilőve.

Albérletet nem akarok aláírni egy évre addig amíg nem biztos, hogy ott azon a munkahelyen akarok maradni.

Munkásszállókról nagyon nem jókat hallottam és nem is akarok 1 szobán több emberrel osztozkodni. Talán még ez a szoba bérlés ami szóba jöhet de az se annyira tetszik, hogy 1 fürdőn (konyhán stb..)kelljen osztozkodni másokkal.

Találtam ilyen szállókat ahol 1 szobán belül van külön helységben mosdó és van hűtő is de azokat valamiért nem lehet kivenni 1 hónapra.

Valaki tud esetleg valami olcsóbb alternatívát pár hónapra ahol nem kell fixen aláírnom egy évre?


júl. 21. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Régen kiadtam a lakásom, egy fiatal pár jelentkezett, de mondták, hogy nem hosszú távra jönnének. Szimpatikusak voltak, úgyhogy nekik kiadtam. Nem is bántam meg. Én eleve úgy keresnék, hogy tennék fel a település csoportjába hirdetést és beleírnám.
júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Még egy ötlet eszembe jutott. Szálláskereső oldalon nézz szét. Ha van szimpatikus panzió vagy kis lakás, lakrész, amit nem horror áron adnak ki, akkor egy emailt érdemes írni és megkérdezni, hogy volna e lehetőség egyéni árat kérni ilyen esetre.
júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2-eshez kiegészítve én azt is leírnám hogy munkahely függvényében igény szerint akár hosszabbítanék is
júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!