Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy kaphatom vissza a tiktok...

Hogy kaphatom vissza a tiktok fiókomat? ( nem csináltam semmi szabálysértőt mégis valaki jelentett, csak nem küldtek értesítést hogy tiltottak egyszer csak nem tudtam videot csinálni.)

Figyelt kérdés
Új fiókot se enged csinálni, de nem is akarok nagyon ujat mert már nagyon sok videom és sok követőm volt.

aug. 18. 07:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Megkértem egyik ismerősömet hogy nézze meg mivan a fiokommal és azt mondta hogy valaki jelentett, én már nem tudok belépni, de amugy megvannak, más számára láthatók a videoim.
aug. 18. 07:11
 2/3 A kérdező kommentje:
Mostmár csak azt nem tudom, hogy 3 napra, 2 hónapra, vagy egy évre tiltottak. Ezek a lehetőségek vannak. Nagyon ideges vagyok mert sose szegtem szabályt, full felöltözve voltam a videokon mindig, nem vagyok mutogatós csaj. Nem is szidtam senkit, ugyhogy nem értem mi a baj a fiókommal.
aug. 18. 07:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezeket sosem értem. Hogyan tudnak tiltani a semmiért? Most ha nem tudsz belépni, szerinted mi mit tudjunk csinálni egy netes oldalon keresztül? Én kétszer is raktam fel olyan videót, ami szabálysértő volt a benne lévő cigifüst miatt, közölték velem, odaírták a videóhoz, ezért más nem is láthatta azt, és ennyi. Utána zavartalanul használtam tovább az appot. Ezeket a jelentgetéseket sem értem, nem fognak hasraütésre csak úgy kitiltani téged, mert valami 16 éves idiótának nem tetszik a képed. Mondjuk nem véletlenül mondják, hogy szar az egész alkalmazás. Nem tudsz mást csinálni, csak vársz. De ha valami csoda folytán mégis sikerülne belépned, úgy is elfelejtenéd megírni ide, legalább egy annyit, ha már ilyen égető számodra ez a probléma.
aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!