Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azok a gyerekek, tinik akiket...

Azok a gyerekek, tinik akiket iskolában zaklatnak vagy bántalmaznak azok döntő többsége milyen családi környezetből származnak?

Figyelt kérdés

aug. 14. 16:06
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Én akit iskolában sokat zaklattak, úgy érzem hogy gyakran nem kaptam elég figyelmet, törődést, sokszor el voltam hanyagolva. Kaptam nem szép szavakat is, bár ez lehet hirtelen haragból volt.
aug. 14. 16:08
 2/21 A kérdező kommentje:
*érzelmileg
aug. 14. 16:09
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Változó, nálunk középsuliban többeket zaklattak a gyökerek...ilyen bukott meg gyúrós drogos gyökér bagázs. Páran voltunk akiket azért nem baxtattak, mert mi kiálltunk magunkért, de a többieket eléggé csesztettek.

Volt olyan is aki elég beteges volt, vékony, nagyon szerető, figyelmes családi háttérrel (sokszor voltam náluk). Volt olyan akinél egyedül nevelő anyuka volt, sokat dolgozott stb. 4-5 osztálytársam családjával találkoztam, nem ettől függ, hogy csesztették e őket.

aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%

Nem feltétlen rossz családból, de szerintem a családok 80%-a feszült, kimerült, reménytelen.

Képtelenség feldolgozni és alkalmazkodni a megváltozott körülményekhez.

És nem kapnak segítséget a gyermekneveléshez, boldog családi élethez!

A Biblia egy szerető apa levele a gyermekeihez, vagyis a Teremtő útmutatása nekünk.

Szeretné, ha felismernénk ezt, és a javunkra fordítanánk!

Máté evangélium 5:3."Boldogok, akik tudják, hogy szükségük van Istenre."

aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Azért a szektázás is jó támadó felület lehet, ha mondjuk egy 30 fős osztályban csak 1-2 agymosott szektás van, de a többi nem az.
aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#5

Nem feltétlenül, volt egy hívő osztálytársam, őt egyáltalán nem zaklatták

aug. 14. 16:22
 7/21 anonim ***** válasza:

#6:

Nem is azt mondtam, hogy biztos zaklatni fogják, csak hogy jó támadó felület lehet, ha ki akarnak valakit pécézni maguknak.

aug. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 UlfOrmson ***** válasza:
100%
Engem általánosban azért csesztettek (verbálisan és néha fizikálisan is), mert szegények voltunk és ez meglátszott a ruhatáramon is. Egyszer kaptam (több év után) egy új Budmil táskát, amit első nap letéptek a hátamról és megtaposták, mondván, hogy ez túl jó nekem
aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#8

Én erre inkább nem írok semmit, mert megakadna a szűrőn.

aug. 14. 16:33
 10/21 A kérdező kommentje:
Lett valami következménye? Tanárok látták?
aug. 14. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!